Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Странен свят

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 7:51 pm

- Доста загадъчно изражение.- подшушна Джули и леко присви очи.
- Страх ме е, те са шинигамита, могат да... ме унищожат.- промълви Анасази, като се вкопчи в ръката на възрастния си двойюник.
- Не бих го позволил, но и ти не трябваше да идваш.
- Усетих, че губя връзката и не можеш да издържа, съжалявам.
- Нищо, нищо...
- Сакето поне е хубаво.- обади се Ника и пак се усмихна.
- Божичко...- едва не се удари по челото Нава, брат му беше непоправим.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 7:54 pm

Капитанът се усмихна на лейтенанта си, после отново се обърна към тях.
- Няма ли да почивате някъде?Разбира се, ще ви пусна, аз само стоя за подкрепление. Сакето не е отровно - вдигна купичката, после се изправи бавно бавно и се отмести от пътя - Моля, не искам да ви задържам...Сигурно ще срещнете подобен на мен малко по-нататък в битките...Но и такива трябва да има.
Лейтенантката му не издържа и предпочете да се скрие в една от сградите, където най-вероятно живееше. Те може би бяха излезли да си погледат луната, както често се събираха тук, но...Нямаше значение...Тя луната я имаше всеки ден тук...Почти
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 8:04 pm

Не беше разумно да 'почиват',особено когато той им предлагаше помощ.Мнително малко момиченце беше станало Джени,не можеше нищо да се направи по въпроса.
-Добреее тогава...-някак скептично го изгледа и пое още няколко крачки да продължи по пътя.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 8:15 pm

- Късмет, ако продължавате. Не че го нямате - вдигна той шапката си от слама и се обърна за да си се прибере вкъщи след лейтенантката - Капитан Саджин, един вълк ви чака по надолу всъщност. Лейтенантът му иска да отмъсти за Хисаги.
Усмихна се отново, изваждайки нова бутилка саке, та да си пийне преди да му се карат за щяло и нещяло вътре
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 8:23 pm

-Значи с мен ще се разправя.-ухили се доволно Дженифър,тайно вътре й харесваше целия този бой.
Махна с ръка и продължи напред храбро-храбро,докато Винр се клатушкаше леко върху рамото й.
-Какво сте му направили на дракона?-прошепна Джесика.
-Смалиха го.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 8:26 pm

- Сметнахме, че е малко големичък, след като г-н Усмивка ни подхвърли идеята - промърмори Даедел, ако Винр беше голям сега щяха да полетят и да стигнат за нула време. Улизата беше напълно пуста....Какъв беше този Саджин...А, май го беше видял...Ама сега къде беше?Нямаше жива душа.
- Ако за теб е Иба, значи за мен Лиско? - продължи след малко. Дори не усещаше присъствие...Да не бяха заспали, докато ги чакаха?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 8:37 pm

-Ами ние какво да правим?Не можем да стоим ей така.
-Ден и Кръв,с огромни извинения,ми изглеждат малко...ъъъ...неспособни,както са завързани така.Пък и май Кръв няма оръжие.Нати-ал няма да е много доволна.За теб,лельо Нощ,не знам...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 8:41 pm

- Предполагам ще вземат на предвид порасналия ни брой?
Въобще си нямаше на представа колко беше прав вече, понеже за отсъствието на Саджин и Иба си имаше точно определена причина. Решаваха кой и какво да сторят, та да изпратят повечко и по-желаещи шинигамита на бой.
Съвета им се водеше в една полутъмна стаичка и не присъстваха всички. А това ги дразнеше...
- Край, тръгвам - писна му на Саджин и излезе от съвещанието бързо-бързо, за да заеме поста си, следван от Иба. Малко след тях излязоха още двама...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 8:44 pm

-Чт...(егати звука...)-Дженифър спря и едва не накара останалите да се блъснат в гърба й,въпреки,че сигурно щяха да я отнесат напред.-Това...не е ли...броня?
Поогледа се,наистина имаше чувството,че някой брониран се тътреше наоколо.За пореден път сложи ръка на Вампая,май изобщо нямаше нужда да пуска меча...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 8:49 pm

- Ето ги най-накрая. Сакенцето не лъже - ухили се самодоволно Даедел и извади острието в готовност, очаквайки появяването им. Само че не беше съвсем очакваното. Изпървом се появи нещо доста ниско и подвижно, но с бяло наметало...
- Хитсугая Тоуширо, 10 капитан - представи се важно важно, докато Даедел го следеше с очи.
- Ти...Капитан? - и избухна в смях, което май раздразни нисичкия.
Зад него се появи явно лейтенантката му.
- Матсумото Рангику - обяви засмяно тя, като вдигна ръка сякаш в училище. До нея вече стоеше и така нареченият Иба..И капитанът му.
- Разбрахме че сте повече...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 8:57 pm

-Ъъъъ...-реагира Дженифър,това беше малко неочаквано...-Дженифър...Моуси?-също махна с ръка,за миг се беше поколебала дали все още можеше да се нарече така.-Приятно ли ни е?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:03 pm

- Не особено..При други обстоятелства може би - поклати глава колебливо Хитсугая, докато още се мръщеше на Даедел, който му се смееше.
- Изобщо - намръщи се Иба, който май изобщо не му харесваше, че Хисаги и Кира са в болницата. - Те са мой приятели!
- Успокой се - предупреди лисицата капитан, като го изгледа намусено
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:09 pm

Дженифър прехапа устни,как й се искаше да се хване с този да спори кой е прав и кой е крив тук,но реши да му го спести.Пък и най-веротно не знаеха за кого идваха,така че по-добре да си държи устата затворена.
-Добре де,ако не ни се бяха изпречкали,нямаше да са там.-и все пак...не можеше да се сдържи да не го провокира.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:13 pm

- Имаха право да защитат света си - изръмжа в отговор той като пристъпи, пренебрегвайки заповедтта да Саджин. Беше доста напет...Но рядко се караше с друг освен с Ренджи, а този човек имаше друга работа сега. - Вие нямате право да се хващате на подтикванията им. Те просто изпитват характера ви.
- Иба, престани - този път го сряза Тоуширо, но онзи изглеждаше малко изнервен.
- Хлапе, харесваш ми - поклати глава доволно Даедел, а десетия капитан се обърна към него веднага
- Не съм хлапе!
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:19 pm

-О да,изпитват характера ни...как?Като размахват разни мечове пред нас?Оооо,много оригинално,ама наистина!-вече държеше Вампая здраво в едната ръка и му се пъчеше насреща.-Вие сте си виновни,че ни се правите на инатливи и не ни пускате!Не искаме да ви правим на парчета,ама като си го просите,какво да направим?!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:29 pm

- Ти не разбираш!Никога няма да разбереш! - изръмжа той, активира катаната и застана пред другите пренебрегвайки заповедите на лисицата - Нещата тук имат други разбирания!
Така че май беше готов за бой. Макар че зад него Матсумото веднага сложи ръка на катаната си в готовност. Капитаните май трябваше да действат разделени...Лейтенантите си помагаха...Когато можеха...

Ранените лейтенанти отвориха очи и срещнаха отново Муртаг.
- Хисаги, Кира - усмихна се и седна от изтощение - Радвам се за вас...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:31 pm

-Не ми пука,че не разбирам!-спираталата отново плъзна във въздуха около Вампая.-Изобщо не ми пука!Искам само да си изпълня целта,изобщо не се интересувам от проклетите ви разбирания!
И му се хвърли отгоре толкова настървено,че може би щеше да се оправи с него с един удар,ако той нямаше такъв късмет...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:35 pm

- Хейнеко! - извика другия лейтенант на полето, меча и се разпръсна на милиони частици, остри невидими парченца, които залетяха около биещите се и имаха за цел да пронижат нападателката, докато самият Иба беше готов да отговори, стискайки зъби.
Капитаните бяха доста объркани относно това какво да правят...Никога не разбираха самите лейтенанти...За разлика от последните капитаните не се събираха толкова често на забави и така нататък...
- Вие сте за мен - намеси се Даедел преди да са решили да помагат на лейтенантите
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:39 pm

Няколко успяха да я одраскат,но изведнъж забеляза как започнаха да изчезват.Джесика използваше катаната си като бейзболна бухалка и ги отпращаше нанякъде си.
-Ако те ще си помагат,защо пък и ние не?-ухили се и си продължи работата,като се опитваше да запрати няколко по лейтенантката.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:41 pm

Тя предпочете да съедини отново меча си и да не рискува нараняване от собственото си оръжие. Застана до Иба, за да му помага от близо, докато другите двама наистина бяха решили да обърнат внимание на тъмната енергия на Гламдринг най-сетне.
- Иба, успокой се, знаеш че Хисаги и Кира са добре - промърмори тя, докато той замахваше готов да скочи и напада.
- Но не мога да им простя - изглежда мисленето му биеше на друга страна
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:50 pm

-Знаеш ли как ми дреме?!-крещеше Дженифър.
Джесика се беше заела отново в близък бой с жената,но за миг настръхна от силното врещене на Дженифър.Никога не беше виждала момичето толкова настървено,и знаеше точно причината за това...само се надяваше да не се наложи да се бият с тази причина,че тогава щеше да стане много много лошо.
-Пий,Вампая!-накрая нервите й се скъсаха,особено когато я запрати към една стена и там си остави една доста добре оформена дупка.
Черната спирала се блъсна в тялото му и почервеня,а след това и Вампая беше метнат,като го улучи в ръката и го заклещи срещу стената на едно от доджотата.А тя...тя изглеждаше така,сякаш изобщо не беше започвала нищо.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:54 pm

Той пак стисна зъби, вече не го интересуваше дали ще свърши като Хисаги и останалите. Просто беше гневен. Странно беше, че лисицата се отдели от ужасно усмихнатия Даедел и застана пред него, хващайки катаната си някак сериозно.
- Тенген - тихичко обяви, след което меча му се превърна в боздуган, който размята веднага като го получи, като преди това опита да освободи и лейтенанта. Можеше да е малко странен...Но един от малкото, които се грижеха за помощниците си.
Онзи ниския не му харесваше битката с Даедел, особено изкрящите му черни очи, в които веднага беше се появила жажгда за бой. Гламдринг отново изпускаше тъмна енергия около притежателя си, май беше време да става по-сериозен
А дракончето предпочете да нападне оная глупава лисица с огъня си, само го издебна когато най не внимаваше
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:57 pm

- Вам... Леле.- заекна Анасази, като все още стискаше ръката на Джин и не му позволяваше да тръгне напред и вероятно да помогне.
- Защо ли ми се струва, че скоро ще се наложи някой да ни дава големи- големи обяснения как да върнем онова засмяно момиченце Джени.- въздъхна Ника, като допи сакето си и присви очи, в следващият момент Джиерда се озова в неговата ръка, а купичката от напитката на земята. Зелени вълни се спуснаха наоколо изведнъж, като предизвикаха нещо като мъгла, сред която се забелязваха отдавна забравените духове с костени лица:- Взе да ми писва!
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:59 pm

Червената спирала се стрелна към ръката й,като с единия си край повлече Вампая и тя веднага си хвана оръжието обратно.Пусна червената ивица,която при нейния допир сякаш се беше превърнала от бушуващо течение в мека коприна.Тя продължи да си се върти около меча.
-И ти ли искаш?-попита леко задъхано,няколко кичура висяха отстрани и й придаваха уморен вид,а и напрегнатите й очи не можеха да виждат много лесно през зелените призраци.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 10:03 pm

- Не си взимай грешни заключения, опитвам се да помогна на лейтенанта - отсече онзи, докато Иба отново вадеше от земята своята катана и се приготвяше за нова атака. Мразеше да го защитават, но понякога го правеха без причина...
- Хьоринмару! - извика капитанът, изправил се срещу Даедел, а онзи му отговори с замах с Гламдринг което предизвика отново чернината между тях и другите. Матсумото отново разпиля меча си

Малко по-назад, онази очилатка от осми отряд оправи очилата си и се намръщи
- Трябва им подкрепа...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Странен свят - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Странен свят
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Малки царства :: Оня свят-
Идете на: