Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Странен свят

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 10:58 pm

-Дракончееее,колко се радвам,че те открихме най-накрая!-на нея не й трябваше алкохол,че да се държи като идиот...-Уууу,няма да те пусна повече!Чуваш ли?Никога!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:03 pm

- А, Ризел ще ти се разсърди, освен ако решите да ме раздвоите накрая...Не че не съм двоен...
Даедел преспокойно можеше да остане да си се кара с Ризел колкото трябваше с години...Всъщност...Той беше грабнал китарата преди малко, така тихо промушващ се сред хората. Нищо не можеше да спре ентусиазма му.
- Кой е казал че аз ще ти дам да не ме пускаш, чакай да се разберем?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:07 pm

-Аз пък няма да те слушам.-и въпреки това го пусна.-А,къде е Винр,между другото,като говорим за прегръдки?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:09 pm

- Ъм...Даедел!Къде е дракона бе!? - успя да надвика музиката, виковете и всичко, макар и отчасти Даедел да го чуваше по мисли.
- Заведох го да изтрезнее на езерото - отговори той и продължи с още по-странна музика
- Всъщност, преди да си легнеш Нати-ал иска да говори с теб - подшушна Гин след миг мълчание
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 12:10 am

- Брей! На кой му се танцува?- Нава вече напълно се беше натаралянкал, поне подкрепян и от Джули, за разлика от Джин който се опитваше да си вземе купичката от синекосото ангелче, а пък Джиа опитваше да изкара Курама от странния транс в който беше изпаднал след... четвъртото саке.
- Джес, мамо. На танците!- развика се зеленокосата, като вдигна своята напитка почти над главата си и се усмихна широко към синекосата елфка, държеше се като малко момиченце, нищо че самата тя вече беше майка.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 12:23 am

-Ами че веднага!-хвърли се напред и едва не го отнесе,хилейки се глуповато.-Като на моя белокосчо му се танцува,ще се танцува!
-Ох,леле...а тя беше велик командир преди...-изтръпна Джени,май тя освен таткото беше най-трезва.-И Нати иска да говори с мен?За какво...?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 1:41 pm

- Не знам, ама съдейки по нещата тук сигурно се е отказала. Има навика да отлага нещата... - пък и ако не беше забравила вече с детския си ум...Най-много щеше да каже това, което искаше утре, имаше подобни навици
- Мисля че няма да засегне въпроси от жизнена важност...И е по-добре да я оставим да помисли какво точно иска, че не е особено сериозна в повечето случаи. Не й се връзвай, току-виж някой е подхвърлил шега и всички сега разбрали погрешно...Случи ми се пет пъти от краткия престой
- Ей, Муртаг, айде ела да пееш - прекъсна го някакъв промъкнал се нелегално - Хайде, хайде не се крий, ние сме те чували, признай си.
- Не!
- Поне посвири де, твоето копие с тези превръзки сигурно не му е лесно все пак...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 8:29 pm

-Хихи,хайде,върви...-усмихна се невинно и го бутна лекичко да стане.-Все пак само още малко време им е останало с теб...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 8:36 pm

- То това означава че преди всяко отиване в Отвъдното трябва да пия и пея с ездачите ли?
- Моля! - светнаха очите на розовокосото, което се появи веднага, щом чу намека на непознатия и го дръпна доста по-силрно отколкото се очакваше.
- Крайно време...Хващай - изръмжа му Даедел и му хвърли китарата като изчезна на някъде. Май го болеше, та предпочиташе да седи навън...
- Глупак - изсъска му онзи, но избухнаха твърде много желания за още свирене та се наложи да пусне каквото знаеше на воля
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 8:46 pm

-От него се научих...-тихичко прошепна на розовото момиченце и се усмихна,честно казано като се замислеше и в най-тъмната си вампирска форма не би могла да пипне това малко сладурче.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 8:48 pm

- Преди време когато е бил учинк, Кен-чан ми е казвал как са ги учили...Звучеше ужасно...Но и забавно...
Лилавокосия май беше намерил верния път, не беше го правил от няколко години...За последно за усмиряване на така добрите пиячи от царството си, преди пет години...Беше минало доста време...Но все пак това не се забравяше.
Скоро пак си имаха подходяща мелодия
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 9:02 pm

-И на мен ми е разказвал...пък и аз ходих,след като най-сетне всичко се усмири...Да учиш с хора,които бяха амбицирани да станат униформени беше много много...откачено.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 12:20 pm

&&&&

Далеч от пиенето, рано сутринта, когато всички още спяха се водеше дълъг, дълъг разговор за кратко сбогуване. Нати-ал, Муртаг и още едно шинигами вече говореха там от няколко часа. Разговорът бе дълъг, но Нати вече привършваше
- Гламдринг е върнат в нормално ниво, само малко е повишена силата му, но Дае-чан ще се справи. Ще вземеш Ризелмине със себе си. Шинигамската катана ще всее смут и тревоги във вашия свят и ще обърка нещата, но аз не искам да преча нито на злото, нито искам да помагам на вас. Просто връщам твоето. Киске ще дойде с теб, заедно ще изчакате другите и ще се наложи да си вървиш. Капитаните и лейтенантите ми ще се сбогуват с тях, така че трябва да изтърпиш всеки поотделно..Долу някои няма да успеят да те видят от пръв път. Онези, които са повярвали, че си мъртъв наистина. Но смятам, че си достатъчно силен, че да се справиш, първи лейтенанте. Всичко ясно?
- Да, Принцесо...И трябва да благодаря?
- Не, не и на мен – детето се усмихна и отново запърха наоколо – Вземи мечовете и върви. Може би са се събудили...
Тъй с Ризелмин, Гламдринг и един Киске той най-сетне се показа на слънце.
- Да идем да видим кой се е събудил – въздъхна Муртаг след малко и се насочи надолу, следван от Киске
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 12:56 pm

- Как боли само...- промърмори Джин, като надигна глава и потърка сънено очи.
- Така е, като не си мерите чашите.- обади се Анасази, недоволствайки от перваза на прозореца.
- Чашите? Колко... изпихме?- запита и Джули, която не беше по- назад от брат си. Следа от Нава за сега нямаше обаче, а навън Джиерда четеше лекции на Курама за... всъщност за всичко.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 1:13 pm

- Било ден... - Даедел промърмори за миг, когато Муртаг го побутна с катаната, но после пак гушна силно дракончето и пак заспа.
- Ужас, докато се дъберем да тръгнем... - въздъхна лилавокоското, после се огледа. - Дано не намерим капитан Саке, че...Всички ли са трезвени вече?!
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 4:48 pm

- Повечето... уж..- въздъхна Джиа, влизайки вътре и водейки червенокосото момче след себе си.
- Сакето си беше добро наистина.- обади се Курама тихо и примига невинно.
- Да, само майка ти да разбере.- промърмори духът намръщено:- Да ги разбудим и другите, че току виж пак са решили да пийнат по чашка.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 4:51 pm

- Няма да стане, ще изврънкам капитан Саке да си го скрие сакето, той винаги се плаши, че остава малко след партита..И беше в депресия, когато го победих на надпиване...Но да...По-добре да ги разбудим, трябва да вървим вече...Преди да ме нападнат със сбогувания
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 4:56 pm

- Първи лейтенант, а?- подсмихна се Джиа:- Сбогуванията ми се струва, че ще са дълги и отегчителни.
- Добро утро.- поздрави нечий дрезгав глас, от зад една от преобърнатите маси.
- Нава, Джес...- проговори Джули и с брат й се заеха да помагат на двамата да се събудят и съответно изправят, което изобщо нямаше да е лесно.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 5:00 pm

- Да поразбутаме малко - предложи онзи с шапката и се зае да чисти наоколо. Ако винаги оставаше такава бъркотия Нати едва ли щеше да позволи вече да празнуват в къща...На някоя полянка...
- Муртаааг!! - избухна нечий глас и подът под краката му започна яростно да се надига. Онова ужасяващото със странната прическа и лудия вид беше...
- Капитане!Съжалявам, съжалявам...
Ама като се премести стъпи на нечия ръка и онзи се събуди...
- Да...определено е зле...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 12:11 pm

-Безопастно ли е вече...?-Джени страхливо побутна настрани вратата и надникна вътре.-Пияни хора навсякъде...навсякъде!
-Уууф...-Джесика се поразклати лекичко,преди стабилно да си застане на краката.-Откога...не сме правили така?
-Вие сте по-назад с материала.-Дейвид си поотвори очите и се опита да се надигне,само за да се просне обратно и да смаже рамото на Стивън с тежката си кратуна.
-АУ!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 1:00 pm

- Тук е по-зле от сутрин с пияни униформени...Досега нямаше по-лошо от това. - поклати глава Муртаг, който придвидливо вече стоеше до стената, където нямаше на кого да стъпне, докато някои започваха да се събуждат, да поздравяват или да се жалват...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 1:10 pm

Джени успя да се домъкне до него,с Вампая на гърба си,за всеки случай.Хвана го стреснато за лакътя,спомени за това как младите униформени се държаха когато се надумкат здравата с бира я караха да настръхне.
-Нали това няма да се случва пак в скоро време?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 1:13 pm

- Има опасност да се случи, ако решат че трябва да празнуват заради мен...Но пък от друга страна Скай ще пази ездачите, а Нати ще пази тези...Дано се справят.
Макар че и за ездачи и шинигамита май правила не важаха, ако се стигнеше до празник...Всъщност, доста ясно си беше
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 1:19 pm

-Ммм...Аз ще се опитам да изляза навън,досега ме беше страх да не стъпча нечия глава,но не мога да издържа повече.-пусна го и предпазливо тръгна напред,гледайки внимателно в краката си.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 1:21 pm

- Зависи на кого стъпнеш... - щеше да се радва да стъпне повече върху някой от четвърти отряд, отколкото върху Зараки Кемпачи...Но..Такъв си му беше късмета - Трябва да се съберем на площада, където спи Даедел...Някога
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Странен свят - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Странен свят
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Малки царства :: Оня свят-
Идете на: