Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Странен свят

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 12:25 pm

"Може да е свързано със слепостта му...Но си права...Държи се прекалено странно или просто не разбирам от капитани" поне имаше огромна разлика между Гин и този...Дали изобщо се понасяха или имаше тайно съперничество между "отрядите". Но негърът продължи да си седи в тъмното без да помръдне, сякаш слушаше внимателно звуците на битката, които се усилваха, понеже шинигамито имаше проблем с черната магия на Гламдринг.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 12:31 pm

-Съмнявам се,че е от слепостта му...ако нищо не можеше,нямаше да го направят капитан,поне аз така си мисля.-наведе се малко,сякаш да го види по-добре,но нямаше какво друго да гледа.Той просто стоеше като статуя и толкова.-Хората наистина тук са чалнати...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 12:37 pm

"За тях не изглеждаме по-различно. Имаме твърде различни разбирания"
- Напротив, за нас сте си нормални жители на долния свят - намеси се детето като изпърха наблизо и отново започна да се смее. - Хисаги, внимавай!
Ама го разконцентрира и бързо-бързо отлетя при шефа си, понесен от черна магия. Слепецът като че ли усети това и блокира магията с мълниеностно изваждане на катаната си, но без нищо да каже
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 1:56 pm

Дженифър пренебрегна малкото ангелче,сущо изкара меча си в готовност да се бие.Слепецът се беше включил,един вид,така че май идваше нейния ред.
-На теб всичко ти е смешно,май...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 2:00 pm

- Забавно е когато капитаните не знаят за какво се бият - нямаше нещо което да не беше забавно за нея. Поне от една или друга страна - А пък лейтенантите са винаги толкова загрижени...Особоне Изуру. Сега Иба се е спречкал с приятелите ви.
- С кои? - не разбра Даедел и отнесе един хубавичък удар от страна на лейтенанта, който се беше окопитил, но пак получи своето. Капитанът някак се съживи и пристъпи напред давайки ясно да се разбере, че ще заеме мястото на лейтенанта докато оня пак се изправи
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 2:05 pm

-О,супер...-въздъхна,като се приземи долу до Даедел,вече изкарала меча.-Да заместя?Или още можеш...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 2:24 pm

- Ако искаш...На мен нищо ми няма все още...
- Сузимуши - отвърна на това слепецът като вдигна катаната и наистина нападна този път, последван от другия. Винр се включи в изгонването на Хисаги, който и без това май можеше да има повече желание да ги пусне, отколкото това, а капитана му занесе Даедел доста назад.
- Ей, всички ли тук не си дават зор? - промълви докато още отбиваше ударите
- Знаем, че принцесата ви е пуснала. Няма кой да е друг. Затова повече мислим, че няма особен смисъл в битките, които водим. Но сме длъжни да покажем, че мислим за този свят.
Даедел се блъсна в...един пич с очила, който се обърна веднага с катана в ръка.
- Иба, отстъпи, ще го измъкна от града доста бързо - бяха близо и до портата така или иначе. Само че лейтенантът беше упорит, поне този и също нападна, за да покаже, че няма намерение да остави поздравите на Тоусен, ако победяха Даедел
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 2:28 pm

-Даедел!-изкрещяха отдолу някакви си там,а после и едно "Джени!" последва,когато момичето се зае да разкара поне лейтенанта от главата на мъжа.С капитана сам щеше да се оправя.
-Двама срещу един,не е много честно.-изблъска го настрани и се приготви да замахва.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 2:32 pm

- Двама ли?Вие сте повече! - избълва оня с очилата, но все пак се отмести, наистина държеше на честните битки...Пък и нямаше намерение да защитава слепеца, май го мразеше...За разлика от онова дето идваше...
- Иба, казах ти да защитаваш портата - тихичко предупреди едно дебело на пръв поглед и доста странно същество с кимоно.
- Това правя, капитан Саджин - и негласно се съгласиха просто да наблюдават онези долу да не би да се намесят...Пък и Хисаги се връщаше отново все пак, тичайки да помага и с все сила да размаже главата на натрапника както си се беше засилил
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 4:23 pm

- Какво по дяволите се случва тук?- промърмори Ника, след като известно време с Нава останаха на земята и оглеждаха обстановката, а също и присъстващите. След като се изправиха, взаимно помагайки си разбраха че всъщност са приковани един към друг с някаква изключително тънка верижка, увила се около ръцете им и придавайки и на двамата елфи големи затруднения.
- Какъв интересен въпрос.- промърмори и Нава, като вдигна Джиерда с лявата си ръка, уви, дясната му беше завързана за лявата на брат му.
- Къде може да са тези?- запита Джин, оглеждайки се намръщено без да спира погледа си на нещо точно определено. Някакъв вик от горе го стресна и привлече вниманието му, след което последва падане на нещо малко и бяло:- Анасази?!- синекосото ангелче се озова в ръцете му, заровило лице в ръцете си и сякаш хлипаше:- Анасази, ти какво правиш тук?
- Страх ме е. Страх ме е.- успя само да каже, без да отваря очи.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 4:37 pm

-Упорит си обаче...-Джени препречи пътя на Хисаги,като без малко да му отнесе главата с меча.-С мен ще се биеш,точка.
Силното "Джени" едва не я отплесна,за което щеше да си плати жестоко с енда дълбока рана,но успя да се измъкне.
-Стойте си там долу,ние ще се оправим!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 4:44 pm

- Така ли разпределяме ролите? - ухили се чернокосия, след като отново отбягна ударите, които нямаха спирка - Чудесно.
И попадна в някакво черно поле, в което никой не можеше да отгатне какво се случва.
- Капитанът използва пълни възможности - въздъхна лейтенантът, но продължи битката с пълни сили, доколкото ги имаше
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 5:06 pm

Взе да й омръзва.Хвана дръжката с двете ръце,вдигна острието над главата си,и думата се изплъзна безусетно...
-Пий,Вампая!-изкрещя и спиралата около оръжието сякаш гръмна,стана три пъти по-голяма,изхвърча напред и удари Хисаги.
Тъкмо спря да изсмуква кръв от рамото му,когато и Вампая го удари и то доста сериозно.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 5:15 pm

- Хисаги! - изръмжа Иба, който беше останал назад и понечи да извади оръжие, но капитана му го спря. Лейтенантите бяха доста привързани един към друг, а това често създаваше много главоболия наоколо.
- Нашето бойно поле ще ги чака по-нататък - изръмжа лисицата и явно със сила накара Иба да изчезне, както и себе си.
Колкото до капитана, който беше образувал тъмнина около себе си и Даедел, само че по едно време тъмнината беше засмукана отново от Гламдринг, кървавия Даедел изръмжа ядно и заби слепеца в далечната стена на една сграда. - Да продължаваме напред, тея слабаци хич не стават! - каза като изчисти меча и се наложи пак да стегне опърлената ръка, понеже глупака го беше ранил, а това го беше ядосало
Онези изчезнаха, понеже някой си ги беше взел обратно...
Появиха се доста далече и бяха настанени до други двама със същия гледач.
- Хисаги, боже - хвана се за главата лилавокосия и тръгна да вади превръзки. Негова отговорност беше да се грижи повече за лейтенантите...Защото те го учеха...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 6:57 pm

-Изчакай малко...-спиралата около меча продължаваше да вилнее,тя прокара пръст по плоската част на острието и след това докосна ранената му ръка.-Запомни,вашата кръв вече тече и в моите вени.
Вампая се успокои,а раните му започнаха да зарастват толкова бързо,колкото и нейните.
-Искаш,или не,аз съм част от вас и вие сте част от мен.-усмихна се и притвори очи,като няколко кървави петна по лицето й развалиха картинката.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 7:01 pm

- Не мисля, че съм го отричал. Стареца да не е казвал нещо?Аз бях против отначало когато искаше да те осинови, но се свиква...Нали трябва да се живее с него някак. - замисли се той после се огледа, понеже му липсваше един спътник...Пърхаше тромаво наблизо и кацна до тях като залитна. Костваше му много да лети в тази си форма. - Винр, я по-добре да служиш само за запалка...

- Трябва да ида да видя какво става - олюля се Муртаг и падна до Хисаги, който още дишаше тежко, но се оправяше бързо.
- По-добре не, остани тук...Както са тръгнали ще минат през целия Сейрейтей - един червенокос татуиран поклати глава в ъгъла, като стоеше до Кира. Лилавокосия харесваше това че всички лейтенанти са приятели...Капитаните не можеше да разбере...
- Добре, вече трябва да се науча да слушам...Пък и Хисаги има нужда от помощ...

П.П. Бясна съм на Пепси Evil or Very Mad Който ще ни е враг да внимава
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 7:14 pm

-Дано да нямаш нищо против да станеш малко червеничък...-с оцапаните от кръв ръце пое дракончето и го острави на рамото си.-Добре сме,пак ги бихме!-извика надолу.
Джесика се поуспокои и даже не изчака онези двамата да я последват,веднага се промъкна през дупката и се покатери при тях.Джени щеше да се справи да пребие няколко лейтенанта плюс един капитан,но никога не би успяла да се измъкне от врато-чупещата прегръдка на синекосата.
-Боже,колко се притеснихме за теб!Виж се!Какъв е този кошмар,който нариаш коса?!И оръжието?
Имаше да обяснява...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 7:19 pm

- Имаме ли време за това?Да, знам че някой ще ми подметне нещо, да го спести ако обича, който и да е и каквото и да е. - и така можеха да му подметнат нещо, но нямаше значение. Не, можеше и да ги остави да си разказват. Скочи по пътя и отново тръгна напред без да си прави труда да се задържа. Той не беше Муртаг...Пък и втория пък толкова се задържаше...А улиците бяха отново и отново празни...
- Винр, ако се забавят можеш да ме последваш!
Не беше толкова трудно...
- На ляво! - засмя се ангелчето, когато стигна отново до кръстовището и го погледна по детски - При победа получаваш указание!
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 7:26 pm

Онези се мъкнеха след Даедел,докато Джени разправяше поне това,което можеше да си спомни.Сякаш ходеха на пазар,нищо особено.Е,сега,говореше по-ниско,за да не си издава на целия град тайните,но все пак изглеждаше наистина неестествено.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 7:36 pm

Градът беше големичък...Можеше да изглежда празен, но имаше някой. Ангелчето ги беше насочило точно към този някой...Сигурно пак някоя слабоумна пречка...Но още нямаше признаци, че ще си имат работа с тях веднага след другите...Може би бяха...Той се закова на място и се облещи пред човека, на който беше попаднал. Едно шинигами, което преспокойно седеше долу по турски ипиеше..саке...
- Осми капитан, Кюураку Шинсуи - представи се преспокойно той като ги огледа и ги дари с усмивка - Някой иска ли саке?
До него едно треперещо от яд друго шинигами с книга май очакваше по-скоро нападение
- Исе Нанао - представи се накрая и тя, подканена от капитана си
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 7:37 pm

- Красота. Красота. Красота.- Ника явно се наслаждаваше на картинката, тъй като се озърташе усмихнато и подръпваше Нава от време на време по- силно за ръката.
- Спри се бе! Не си сам все пак.- процеди белокосият, като се заби на място и дръпна брат си назад:
- Аман...- въздъхна и опита да скръсти ръце, отново забравяйки че едната му ръка е прикована към тази на Нава.
- Добре, някой да има представа на къде трябва да вървим. Това място изглежда голямо, поне от тук?- запита Джули, като махна с ръка, осветявайки с няколко зеленикави пламъчета пътя напред.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 7:39 pm

"Вече и пияни шинигамита ли ще ни пращат?"-Джени погледна за миг към Даедел.
-Не...мерси...-хвана дръжката,лейтенантката не й изглеждаше никак дружелюбна...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 7:42 pm

- Може би аз ще искам.-подсмихна се червенокосият, след което си отнесе гневния поглед на Нава и Джин:- Е, стига де. Излагате се.
- Млъкни!- процеди Нава и посегна към зеленият меч:- Ако не ти изнася нещо, поне си затвори устата.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 7:44 pm

- Заповядай! - възкликна веднага в отговор капитана и му подхвърли сакето, като преди това си сипа отново за себе си и отпи.
- Ъ...Не си ли тук, за да ни пречиш? - не издържа най-накрая Даедел като пристъпи.
- Аз ли?В никакъв случай...Както виждате не съм особено добър в битките, нали? - но не се знаеше какво може да скрие...Той като че ли усети, че не му имат особено доверие - Хайде, да се разберем, не мога да ви помогна, но поне за тази нощ, кой знае
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 7:48 pm

-Ами...ще можеш ли да ни пуснеш,тогава?-пристъпи лекичко,капитанът не я притесняваше толкова,колкото помощничката му.
-Тя ме дразни.-каза Джесика без никакви задръжки,че чак я посочи над рамото на Дженифър с едно тъпо изражение.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Sponsored content





Странен свят - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Странен свят
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Малки царства :: Оня свят-
Идете на: