Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Лагер за детските очи

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 12:10 am

- Споменах, че съм още много млад, сър.. Пък и вие също, струва ми се. На седем. Тук децата започват обучението си на седем
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 12:14 am

- На седем Кай ме скъсваше от четене на странни книги.- въздъхна Джейми:- Аз съм повече, макар и да не личи, ние вампирите можем да запазваме възрастта си както желаем, аз я запазих като на 14, на 24 съм иначе, а учителя ми е на сто и отгоре.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 12:17 am

- Разбирам... Тук странни книги няма, само скучни учебници с букви... Не си знаем собствения език. И все пак е забавно. Но незаконната дъщеря на Дарсия, направена с магия от него също е тук. На десет е и е сляпа... И все пак прилича на вещицата Вариаки
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 12:21 am

- Това също е сериозно. А нейната сила същата ли е като на Вариаки или Дарсия, това момиче трябва да е новата Майка на злото, до колкото помня.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 9:18 am

- Забранено ми е да знам за това. Тя е говорила само с баща ми относно силата си. Той дори не е споменавал, че тя е жива пред майка ми, знае го само зимният демон. Но според мен има известни способности, въпреки че са отслабени откакто вещицата я няма. Тя не е истинската й наследница, а е такава по избор на друг. Няма истинско име... Не знам подробностите - момичето нямаше и да му каже нищо повече, ако я питаше. Тя беше наоколо, най-вероятно пред плочата с имената на загиналите не далеч, вперила невиждащ поглед в самата плоча. Не знаеше какво намира тя там, но винаги я намираше там
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 3:42 pm

- Разбирам.- отвърна спокойно и наклони глава на страни. Тайните си бяха тайни и никога не биваше да се издават, независимо какво е желанието на питащите:- И всъщност кой ти преподава тук, някой от... да се досетя, съучениците на баща ти?
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 3:46 pm

- Де да беше така, наистина - ако беше някой от тях щеше добре да си прекара. Те познаваха момчето и знаеха способностите му. Не че учителят сега не ги съзнаваше, може би - По-млад е от него със... май седем години... И не е чист ездач, магьосник е. Майка ми не искаше да ме прати при Лука, но накрая пак се оказах при магьосник
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 4:29 pm

- Видра.- усмихна се:- Съдба, неизбежно е, каквото си е наумила Тя, това ще е колкото и някои да се борят срещу Нея.- той не я познаваше както други, но пък я беше сънувал някога, момичето с черната коса и зелените очи, което беше по- голямо дете и от някое три годишно, заедно с онази крилата лисица, нея поне беше виждал лично.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 4:40 pm

- Поне нямам никакви забележки към него. Добър е... Не е като смахнатите съученици на баща ми включително и него. Явно неговото поколение е по-мирно. Съдбата винаги избира правилното.. или почти винаги, още съм твърде малък за да знам
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 4:46 pm

- Смятам, че сте достатъчно голям, че да определяте сам. Има деца, на които им се е налагало да разбират и да правят избори сами на по- ранна възраст.- отвърна русолявият вампир и вдигна леко рамене:- При всеки е различно, но щом баща ви ви е пратил тук, значи е направил правилен избор.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 4:49 pm

- Не беше лесно, но.. Да, по-добре е тук - не знаеше отговора на въпроса защо всъщност мислеше така, но ясно съзнаваше, че тук има някаква защита за него. Пък и шанс за промяна. Никога нямаше да изглежда така, ако беше останал там. Ако майка му го видеше, щеше да получи сърдечен удар заради косата и обиците и всичко останало
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 10:10 pm

- Драконът ти!- сепна се внезапно, сякаш чак сега го виждаше, но всъщност чак сега обръщаше внимание на размерите му:- Скоро се е излюпил нали? Как си го нарекъл?- попита и се усмихна замислено, от онзи ден когато беше видял дракон за първи път, изтъкан от чернотата се смяташе че е, преди десет години, от тогава проявяваше неутолим интерес към тях.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 10:14 pm

- Излюпи се преди няколко дни - той вдигна ръка и драконът се покатери на главата му, като се сви там. - Все още е неспособен да говори и лети, като малко гущерче е. Казва се Ракуба.. Сияние
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 10:22 pm

- Ракуба, сладко име.- притвори мило очи и се залюля за момент на пети, като същинско малко момченце:- Ще стане голям и силен, а и щом ездачът му е Моуси.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 10:25 pm

- Надявам се... Но не е много сигурно все пак. Драконът на баща ми се е забавил доста в развитието си и винаги е бил по-дребен в сравнение с други. Така че нямам нищо против ако се случи така и с мен. - наистина нямаше, вече имаше някой, който беминал през това, на него щеше да му е по-лесно. - И все пак всеки ездач иска драконът му да е най-едър и силен, разбира се
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Слънчев рицар
DARTHVERENI


Брой мнения : 89
Join date : 29.12.2008
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 21, 2009 6:13 pm

Рая стоеше под едно дърво и беше гушнала Есмералда, която кротко дремеше. На двора имаше доста деца. Рая се зачуди дали да не опита да се запознае с някого или да отиде до къщата на лечителката и да научи нещо.
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 21, 2009 9:38 pm

- Кооойто иска да праща писма тази седмица да се запише при мееен! - преди часа русото момиче мина по средата на лагера, където имаше най-много деца и се провикна, държейки огромния си списък. - Който не иска, до следващата седмица моля!
Огледа се за миг, но от Джейдън нямаше и следа... Какво пък, момчето си се беше променило...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 1:50 pm

- Не познавам добре ездачите, но ще приема че си прав.- кимна и се загледа в далечината:- Преди време бях ранен от Гадвей Игнасия, по- точно в опита да бъда излекуван получих подобен белег, само обикновено изгаряне, рана без никаква стойност и сила, но благодарение на този белег бях спасен. Тази, която направи това ми каза, че така сме свързани, нищо че това което имам няма нищо общо с истинския белег Гадвей Игнасия... наистина ли... болката при появяването му е толкова голяма, колкото твърдят? - стисна очи и приведе замислено глава, дали някога отново щеше да я види.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 2:25 pm

- Боли... Много... - вдигна инстинктивно ръка към очите си, вече не болеше, но все пак знакът беше останал завинаги... Вече не беше толкова страшно - Болезнена цена за връзката, която ще делиш до края. Говори се, че при други ездачи е било дори и по-лошо. Аз съм един от многото припаднали в пещерата, но при други това е почти като да те измъчват в занданите на Мраморната кула. И макар и да е така, при тях връзката е някак по-силна, казват защото преминавали през нещо, за да издържат на болката по време на няколко седмичната си треска. Нещо, което ги е доближило до дракона им много повече
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 2:55 pm

- Сигурно е така. Болката е знак за силна връзка. Колкото повече боли, толкова по- неразрушима е тази връзка. Така казват, а на мен така ми се иска някога да усетя подобна болка...
- Доно! Не говорете така!
- Ето... все ще се намери някой, който да се изпречи на пътя на причината и да понесе болката вместо мен. Това е най- дразнещото... Не се плаши, сенсей, не съм решил да се самоубивам.
Русолявият вампир промърмори тихо и затвори очи, не приемаше думите на Джейми, но не можеше да му противоречи, можеше само да го слуша и пази.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 3:02 pm

- Понякога някой просто е решил да бъде така, вероятно. - дали и сестра му се чувстваше така... На нея не й позволяваха да постигне това, което позволяваха на него. Просто защото тя беше различна... Винаги различните бяха гледани по-различно, или поне така му се струваше. - А още повече боли, когато тази връзка се прекъсне от дракона или от човека...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 3:13 pm

- Наистина?- проговори и дръпна леко ръкава си нагоре. Онзи белег беше на китката, не на дланта му и не беше червеникав, а с цвета на кожата, беше като обикновено жигосване.
- Чувал съм истории за това. Дракон да се откаже от ездача си... не вярвам да е възможно.- обади се Кай замислено, гледайки към Джейми.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 3:17 pm

- Не и в нормален случай. Преди десет години баща ми е имал подобен проблем... И всичко е свършило със смъртта на дракона. Няма друг път в това. Извън черното и битката... Такива случаи, ако иобщо ги има, са силно засекретени. Нещо подобно побърква и ездача и дракона
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 4:38 pm

- Да, подобни случаи, че дори и само клюки по тях биха внесли смут сред ездачите и драконите. Предполагам всеки дракон се страхува от нещо подобно... че случайно някой ден може да изостави ездача си.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 4:54 pm

- Може би... Не съм мал възможност да говоря с дракони никога... Освен с един, но той не ме е възприемал като ездач. И все пак тази връзка е скъпа за тях. Никой няма да има силата да я изостави, освен ако не е нещо наистина силно.. или нещо, което да ги влече към това. Предполагам това е нещо, за което тепърва ще уча
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лагер за детските очи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лагер за детските очи
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Дракони :: Царството на драконите-
Идете на: