Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
АвторСъобщение
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:26 pm

- Мен не ме сърби...Защо искаш да ми развалиш настроението и да се откажа от това, дори рани да ми се отворят няма да мия чиниите на Скай - заклати глава отрицателно.
- Звучи ми също като когато спореше върху Винр дали ме харесваш или не - вметна чернокосата до него, сдържайки смеха си
- Не съм спорел!За това не исках да дойда, ще започнете да вмятате едни подобни
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:29 pm

- Тези двамата до бой стигали ли са в скоро време?- попита тихичко Нава, като погледна към Джеси.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:31 pm

-Бой не,ама съм го изкарвала извън нерви доста честичко.-ухили се срещу баща си едно "невинно" и захапа своята ябълка.-Вкусноооо...А ти имаш алергияяяя!
-Грубичко...
-Много...
-Тя е станала садист...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:34 pm

- Голяма работа - тросна се накрая, явно днес не му беше много до каране или просто не и тук, кой знае - Ще видим какво ще правиш ти ако се наложи да се справяш със същото. Казвам ти, ще се наложи
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:38 pm

- Чиниите са за Зини.
- Защо пак аз? Вчера беше мой ред...- проплака хобита и погледна към Джули нацупено.
- Защото това ти е наказанието, за това че беше забравил да прибереш Естер за следобеден сън.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:38 pm

-За съжаление аз съм осиновена дъщеря,нямам твоите гени.-сякаш за момент нещо в очите й просветна.-Така че нямам същите проблеми.
-Вече не изпадате ли в крайности?-синекосата се попритесни от странната реакциа на момичето на собствените си думи.
-Неее,никак.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:41 pm

- Мога да ти помогна спокойно. Магията прави чудеса - ухили се лилавокосия, без да обръща внимание на святкащите очи на жена си, която май имаше намерение после да им подари малко "Сладко". - От къде знаеш че някой ден няма да се събудиш на розови точки?
Не че обичаше да го прави...По принцип не обичаше и да се кара, но ситуацията го налагаше
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:45 pm

-Предпочитам лилави,благодаря ти.-ухили му се в отговор дъщерята.
-Още една велика война!-настръхнаха онези тримата.
-Муртаг си е инат,ама и Джени е станала покрай него.Няма шанс да ги накараме да спрат,ако те не решат.-елфката подпря брадичката си с ръка и се загледа в двамата ухилени Моуси.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:50 pm

- Лилави ще бъдат - тропна с ръка Муртаг, сякаш това беше вече решено - А може и черни да станат с малко добавка от Даедел просто за цвят
Не си спомняше да е водил по-безмислен спор, но пък защо трябваше да се отказва. Какво, да се признае за победен?Рядко се случваше...Само срещу Али...Само срещу нея и Джейдън
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:52 pm

-Оу,още по-добре.Тамън вече няма да ме питат защо не си слагам грим.
Не можеше да спре.Не!Нямаше да се откаже.За миг видя как още малко и щяха да бъдат натъпкани със сладко,ама...нямаше да се откаже!Върна погледа си към него и продължи да се ухилва така.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:55 pm

- Ще те питат защо си слагаш грим на челото. Много добре ще изглеждаш, разбира се, можем да го направим и да просветва в червено, като фар.
"Не биваше да ги водя" вече съжаляваше Ризел и се заканваше да извади най-големия си буркан, да ги завърже и да не ги пуска за нищо на света, докато не преглътнат всичко
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:59 pm

-Тамън да ме забелязват хората,когато им говоря.Нямам нищо против.Даже бих те заобичала още повече!
Вече даже елфката стоеше с ръка,покриваща лицето си.Раменете й се тресяха от смях,пък и децата се кикотеха тихичко на дивана.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:04 pm

- Мен ли ме обичаш?Останах с впечатлението че е обратното. Я ходи си поговори с Винр относно какво ще ми правите, та да сме квит. Аз те правя фар, това е решено
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:10 pm

-Може да го помоля да те изяде.И няма да се отървеш от мен толкова лесно.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:13 pm

- Ще ме изяде и тъкмо няма да ме видиш повече. Много добра идейка. И ще има мир...Супер. Гаранция, че няма да ме намериш в Отвъдното. Просто нямаш шанс
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:19 pm

-Нямам ли?Хайде да видим тогава...
-Стига вече!-Нитара не издържа на цялото това спорене,нямаше абсолютно никакъв смисъл.
Покри уста с ръцете си и погледна настрани притеснено,ами ако се издадеше?Естествено,това изглежаше за останалите като срамежливост и само се засмяха,пък и Дейвид изръкопляска.
-Еврика!Най-сетне някой да им го каже!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:23 pm

- Дали има обаче някакъв смисъл? - тихичко попита лилавокосия като вдигна глава - Или просто ще си просим сладкото после и без това...Ей, забравих да ти кажа, ако ще спираме, че няма нужда и да ме следваш, аз за какво съм ти. Освен да поправям къщата де...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:25 pm

-Знаеш ли,на ей толкова съм да ти се хвърля на врата,че да ти покажа,че не си само като за да поправяш къщи...-погледна го с един много тъп поглед.
-Не започвайте пааак!
-С тебе пак ще си говорим,да знаеш...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:28 pm

- Е след като оправя къщата на Винр, та да спечеля място вкъщи де - добави отново той и млъкна, понеже вече си бяха спечелили два буркана, съдейки по лицето на Ризел, което беше почервеняло та чак нямаше накъде повече.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:42 pm

-Ей,за какво е цялата тая атмосфвера?-попита Вичи,точно когато изхвърча през собствения си портал и се приземи върху килима пред всички.-Без мен купон не става,а?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:46 pm

- Слава на бога - отдъхна си Ризел, дори да не познаваше новодошлата поне щеше да им отклони вниманието на тези двамата.
- Купон в друг смисъл на думата може и да стане - ухили се Ним, на който му беше писнало от спорове и за десет години беше си отдъхнал предостатъчно от това
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:54 pm

-Не искам и да знам.Здравейте,аз съм Вичи.-здрависа се с жената и после поздрави и всяко едно от децата,пък после и с останалите си каза "здрасти".
-Ти си нашето спасение!
-Защо?
-Достатъчно ще ти стиска по-късно да им затвориш устите на тези.
-А,то беше ясно,че в крайна сметка баща и дъщеря тъй ще си се карат.
-Ние спорим,не се караме...има разлика!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:59 pm

- А...инатим се, не спорим има разлика - добави също така и Муртаг, просто защото след като трябваше да продължат нещата по-късно поне трябваше да се хванат за нещо. Ама май по-добре беше сега да оставят другите да си подишат...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 11:27 pm

- Най- сетне.- въздъхна Нава и се усмихна:- Кога Джени беше мъниче и се стряскаше от почти всичко, кога стана такова малко дяволче. Ей, Муртаг, закъсал си го с две дами, със сходни характери и една потенциална тяхна двойничка.- погледна за момент към Али и се засмя леко.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 11:31 pm

- Просто да не си на мое място, честно. Поне имам с кой да си говоря, когато съм "наказан" - кимна към момчето, което май изглеждаше най-нормално. Поне не беше инат като майка си или баща си...Сякаш беше напълно от друго семейство
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!
Върнете се в началото 
Страница 5 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Малки царства :: Графството-
Идете на: