Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Студ без особен смисъл

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
АвторСъобщение
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 11:16 pm

- Не е вярно - кога ли беше се озовал до нея и беше я хванал не се знаеше, но пък той все така си беше бърз. Пък и като баща беше го отренирал поради различни причини - Първо искам да спреш да плачеш. Първо това, Джени
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 11:22 pm

Момичето вдигна стреснато поглед към него...и колкото и разтреперано,успя да кимне,преглътна няколко сълзи и посегна да изтърка останалите с ръкав.
-Съжалявам...съжалявам...
о
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 11:25 pm

- За какво. Доколкото си спомням старците са, за да си имат грижи, нали? - изтри сълзите сякаш с един замах и все пак не го направи рязко - Колкото и да искаш, ние все ще си ги имаме грижите. Какво са те в малко повече. Хайде, Джени, недей така. Усмихни се, ще оправим нещата, дори да изглежда невъзможно..Да не повтарям Ризел...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 11:31 pm

-Не...-успя да се засмее за кратко,колкото и сихо да прозвуча...
Елоре цъфна с главата надолу пред нея с една огромна усмивка,сякаш да й припомни как се правеше...Не й трябваше обаче,тя вече почти се беше усмихнала по този начин.
-А сега какво?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 11:36 pm

- Как какво, време е да се изправим, няма да седим на пода вечно....Всичко с времето си! - той също се усмихна, сякаш нещо го беше напуснало, за момента..Да грижата... - Джени, ако искаш можем да обсъдим тръгването ти. Но Хиро може би е прав. Бих те посъветвал да оставиш това, поне засега. А сега можем да обсъдим нещо друго...Което и да е...Избери сама
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 11:42 pm

-Решаването на проблема...
-Тогава е изключено да си тръгваш.Аз не че няма да тръгна да те гоня де,ама...
-Млъкни,защото имам да ти връщам вече не само оная тъпа целувка,ами и шамар.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 11:47 pm

- Ризел също ще тръгне след теб...Тя винаги прави така. А това което имаш да му връщаш...Има време и за това, когато той ще си заслужи да му ги върнеш. - това го успокояваше повече, отколкото да мислеше над неща, които можеха да не се случат, но можеха да се получат. Вече му беше ясно какво му беше било на Кевин или Арвен, или ездачите или който и да било...Едно време, когато несигурността беше завладяла него. - Ще решим проблема...По-скоро ще помислим върху него
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 11:52 pm

-Добре...-малко й се клатеха краката,ама щеше да се оправи.
-А това...-като докосна Вампая,Дженифър едва не го прониза с поглед.-Това ще стои далеч от теб.
"Всъщност...колкото по-далеч,толкова по-вампирски ще се държи.Това сега беше от психо-магьосника."
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 11:55 pm

- Мечът не пречи на никого. Ще го приберем където трябва - той погледна оръжието отново. По дяволите винаги му приличаше на Гламдринг, но защо...Сякаш виждаше своето оръжие, със синята му светлина...и мракът... - Ако може, аз бих го прибрал...Където им е мястото на подобни оръжия..Например трябва му ножница
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 12:07 am

"На теб ще ти е по-лесно да го държиш...все пак кръвта дойде от Даедел."-след това Елоре реши пак безследно да изчезне.
-Не искам...-това й костваше доста...-Да докосвам оръжието...
Стисна зъби,това наистина й костваше бая...Но щеше да се справи.Не зависеше от един меч.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 12:12 am

- Твое желание. Ако някога ти потрябва - хвана дръжката на онова нещо, превъртя го и го сложи в още една от ножниците на гърба си, имаше си пет, резерва, понеже винаги се късаха от чернотата на Гламдринг - в мен ще е. Ще стана малък оръженосец, но пък понякога това е в полза. Да отидем в някоя стая...Или навън?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 12:15 am

-Навън!-естествено...винаги искаше навън.
-Навън,тогава...-Хиро се усмихна,когато видя,че тя наистина се беше поуспокоила...за втори път му се размина Вампая да не му отсече главата...Не искаше да мисли какво щеше да стане,ако Хичиру се появеше тогава...и не само заради собственото си здраве.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 12:18 am

- Чудесно - одобри лилавокосия и обърна поглед към вратата - Тъкмо Винр ще вземе да се успокои, че нещо се е стреснал бая. Да идем да го видим
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 12:22 am

-То остана и да не се стресне...
***
Все така треперейки лекичко,тя разтвори ръцете си към дракона...Хиро беше прав,сама никога не би се справила.И наистина мислеше да избяга с Винр.Но тазио мисъл сега май беше малко по-далеч.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 12:26 am

"Джени, направо ми изкара акълите" изръмжа тихичко той, стараейки се да не опуши никого, а пък му се искаше, после наведе главата си към нея "Радвам се, че си добре"
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 12:33 am

-Съжлявам...-никога нямаше да спре,даже пришка да й излезе на езика.
Прегърна главата му и стисна здраво,като затвори очи и подпря собствената си глава на неговата.Неусетна започна да го гали,всички беше притеснила...всички...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 12:38 am

"Старците имат нужда от притеснение, както каза баща ти" изпръхтя онзи, като стрелна за миг лилавокосия. Той обичаше да бие Даедел, когато последния го наричаше "страче", но пък не се скъпеше и сам се наричаше така, когато трябваше да казва истини
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 12:43 am

-Ами ти?Ти не си старче и не заслужаваш...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 12:03 pm

"Да, ама съм дракон, а драконите винаги имат проблеми с ездачите. Все пак аз съм си късметлия, ако имах ездач като онези с униформите, досега да съм се отказал от живота"
- Стига де, не сме толкова гадни.
"А, забравих, че и ти си им съученик. Говори за себе си"
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 1:09 pm

-По-гадни и от една психясала вампирясала Джени?Знаех си,че не са наред.-поклати глава и най-сетне пусна дракона.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 1:12 pm

"Естествено, че не са. Защо мислиш са ги учели всички четиридесет на веднъж, като преди най-големият клас е бил от петнадесет максимум деца?Тяхното поколение е надолу с главата, поне драконите са наред, горките те"
- Хайде, не се оплаквай, ние ставаме лоши когато видим нещо за пиене и маса приготвена за празник
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 1:21 pm

-Ау,сакето...-покри лице с ръка при спомена.-Как се бяха нафиркали...почти всички.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 1:24 pm

- Не, това не става. По-скоро бира...За нашия свят - усмихна се леко при някои спомени, особено по празниците трябваше да има доста дебели стени около тях, дори и да не бяха пияни бяха увлечени от забавлението. - Пък и тя създава имунитет
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 1:52 pm

-Хихи.
Вампая изведнъж реши да се съживи сякаш...хайде още една ножница замина,направо я направи на парченца.Оръжието изхвърча във въздуха,превъртя се няколко пъти и попадна в нечия ръка...
-Оооооф,не пак!-изръмжа Хиро,когато Джени изведнъж изчезна,крадецът на Вампая беше отпрашил на някъде с нея.-При вас така ли е попринцип?!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:06 pm

- Всеки ден - въздъхна лилавокосия, сега следваше...О не...Децата бяха навън, по-сокоро едно от тях....Се изправи и се намръщи отново. - Пак ли?
После извади шинигамската катана, беше му по-близо. Розовата светлина обагри всичко наоколо и розовите пламъци заискриха силно в готовност да прободат всеки.
- Да го или ги намерим преди децата да решат че е тяхно задължение...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Студ без особен смисъл - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Студ без особен смисъл
Върнете се в началото 
Страница 7 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Планините :: Планината Динзел-
Идете на: