Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 [Върху петолиниитето]

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 7:52 pm

Дженифър се стресна от внезапния гняв на Скай и надникна изпод чаршафите.Какво искаше този пак...?Накрая наистина щеше да си има проблеми с него,както бяха устати в армията...нямаха си друга работа,приказки да разнасят.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 7:56 pm

На принца му идваше направо да зашлеви това същество, нищо че войника беше по-голям и със сигуронст доста по-силен от него.
- Да не е идвал и сутринта? - обърна се накрая към нея. На него рязко му кимна да затвори вратата, но да остане в стаята. Със сигуронст синекосия вече си представяше хиляди наказания... Ако трябваше да се върне при семейството си? Позор... - Кой си ти, какво искаш... Кой те изпрати!?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 8:47 pm

-Да...той дойде след теб,Скай-кун...видя ме,но ме взе за привидение.-показа се и се намести на края на леглото.-Не бъди толкова строг с него,може и да е нахален,но не чак до толкова,че да трепери на земята.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 9:03 pm

- Нахален? Не бях нахален, пих малко вода... - объркан какво първо да каже или каквдо да не казва той гледаше и двамата, чудейки се на акъла си... Трябваше да се досети че.. Но от къде да му хрумне на човек, че... Духът е истински? - Сър, изпрати ме книжника, по поръчка на командира. Командира се подчини защото нямахме друг избор и изпрати мен защото съм бил много зелен или подобно... Просто изпълнявах заповеди и...
Момчето въздъхна, сега какво, какво щеше да прави. Войникът щеше да каже на командира, ако не го стреснеха достатъчно, а командира както обичаше кръчмите... Първо му сипа малко вода на онзи, за да успокои и себе си през това време.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 9:08 pm

-Гоменнасай,Скай-кун...-Дженифър виновно сведе глава и събра ръце в скута си.-Трябваше да се прибера веднага в кутийката...но не го направих и той ме видя.Гоме...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 9:14 pm

- Той е виновният в това отношение... Поне сега, не знам за сутринта... - той изгледа войникът на кръв. - Значи толкова са искали да разберат какво има в стаята ми?
- Сър, аз не исках да...
- Млък!... Какво ще правя сега... Никой няма вяра на войниците! Не и на тях! Казармите имат прозрачни стени, пък и сигурно... Ох, не знам...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 9:20 pm

Изведнъж се сети нещо,докато гледаше настрани към книгите...погледна към синекосия и се посъсредоточи.
"Няма да кажеш на никого...и аз няма да му споделя,че си му взел свитък.В правото си е да те опозори пред всички за това."-очите ѝ от сладък шоколад се превърнаха в опасни пламъци.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 9:30 pm

Той отново се стресна, въпреки че само следеше реакциите на принца в очакване на смъртна присъда, а чашата в ръцете му почти не падна, добре че удържа поне нея.
"Ама той свитъка е просто... Просто учебен... Аз нищо лошо не направих..." ама на кой говореше, никой не беше проговорил...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 9:36 pm

"Повярвай ми,мога да го накарам да заприлича на нещо по-сериозно."-очите ѝ проветнаха зловещо,Скай не забеляза,но този войник сигурно беше на ръба да си подмокри панталоните.-"Нито дума за това...на никого!"
-Скай-кун...-какво беше това сладко гласче,до преди малко звучеше на звяр!-Да се върна ли в кутийката"
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 9:39 pm

- Вече има ли особен смисъл, след като той знае? - въздъхна и махна неопределено зад себе си, леле, следващия път щеше добре да се поскара на командира и да му забрани изрично да допуска подобно нещо вечер... Този... Можеше и да го е направил от добри чувства но... - Той може да ти навреди, а освен да го опозоря пред всички... Нищо друго не може да му затвори устата. Цял живот в мините... И ще му отрежат косата... В тъмното, в отровата...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 3:56 pm

-Моо...-наду като дете бузи и погледна към синекосият.-Затова ще опазиш нашата малка тайна,нали?И няма да отидеш никъде...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 4:43 pm

- Но това не е честно! Аз просто изпълнявах заповеди, защо мен да наказвате! - защо ли му трябваше да се опитва да говори с принца, то си беше невъзможно дори денем. Но нямаше вече как да съжали... Момчето му направи знак да мълчи, когато по коридора минаха няколко чифта крака, а после въздъхна.
- Доколкото разбрах в момента не си тук по ничия заповед. Чудех се дали когато войниците се заклеват спазват клетвата си... Командирите май го правят, а уж се водят по-смахнати от теб, нали?
Синекосия помръкна, схванал за какво идва реч. Абе това хлапе беше хитро.
- Кой ще бъде жертвата?
- Семейството ти.
- Тогава ще запазя тайната.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 7:33 pm

-Страхотно!-плесна с ръце щастливо,притваряйки очи.-И аз ще мога да продължа да се грижа за Скай-кун!
Този сигурно щеше да си помисли нещо тъпо...че беше обладала или омагьосала принца?Най-вероятно.То не,че имаше много вещерски вид...с тази рокля и с розите в косите.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 7:49 pm

- Ще говоря с командира утре... Може би ще е добре да те наблюдава... - все още изглеждаше разтревожен.
- Този идиот!? - изпусна се синекосия и млъкна по средата на мисълта си.
- О, изглежда и войниците не го оценяват... Значи се справя точно така, както исках... Перфектно. Сега се омитай!
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 8:40 pm

-Бай-бай!-махна му с ръчичка...щом вратата се затвори след него,тя си върна разтревожения вид и се просна на леглото.-Гооосподи,това беше на косъм...сигурен ли си,че нищо няма да каже?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 9:10 pm

- Поне в това съм сигурен - въздъхна отчаяно момчето и сложи ръка на стъклото, загледано надолу. Какво да правеше сега? Този човек... Този човек... Утре преди да тръгнеше щеше да... Щеше да...
Не, още сега, трябваше да реши всичко. - По-добре се скрий, ще повикам капитана, ще реша този проблем с войника още сега.
И ето че надолу по коридорите след малко вече се влачеше уморен странник с меч нагоре към кулата. Какво искаше от него Принца в този късен час... Та той тъкмо се беше разбрал с готвачката...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 9:18 pm

-Д-добре.-събра ръце пред себе си,превърна се в златист прашец и се понесе към кутийката.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 9:24 pm

- Принце, може ли да вляза? - умореният му глас се чу скоро-скоро през вратата, когато стърженето на меча спря.
- Влез - но не се обърна, знаейки, че ще види един рошав, недоспал странник с лилава коса и меч, бършещ пода, който дъвче кост от риба. Въздъхна, когато го чу да се покланя и срещна точно описаната картина, когато се обърна.
- Имам една специална мисия за теб.
- Нима? Страхотно! Кажете че бързам... Да открадна? Да ви купя нещо от пазара? Да продам нещо? - да, той беше джебджия... Или просто бодигард на джебджии?
- Не, отнася се до твой войник. Сядай. Ще ти разкажа - или поне щеше да му разкаже една лъжа.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 9:29 pm

Фигурката върху музикалната кутийка помръдна кафевите си очи в посока към тях...нямаше никой да забележи,беше толкова дребна,кой щеше да обърне внимание,освен Скай?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 9:34 pm

А на онзи не му и пукаше особено, просто искаше всичко да свърши по-бързо. Въпреки че това беше даше учтивата му форма.
- Кой войник?
- Един със синя, дълга коса. Един висок такъв - да, за Скай всички бяха високи!! Но синьото май беше достатъчно, защото онзи се намръщи, докато си взимаше ядълка от близката кощница.
- Винр Алфакин? Какво за него? - разтревожи се накрая. - От мойте е, само да е забъркал някоя катастрофа...
- Може и да е, може и да не е... Ще трябва да го наблюдаваш.
- Аз? Защо пък аз?
- Защото ти можеш да го побъркаш. Измислих перфектен план... Слушай... - и като продължи по-тихо обясни на дявола злобния си план, както биха се изразили учителите му... Не отне много, но май командира вече беше преполовил кошницата към края...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[Върху петолиниитето] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
[Върху петолиниитето]
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: RP-zone :: Rollplay Games-
Идете на: