Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Смърт отново

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 8:43 pm

- Добре Кратос, сега трябва да ми помогнеш. Сосул е достатъчно добро оръжие за тази работа.
- Да, ама е странно...
След миг всичко затихна. За младия Кратос беше първото и може би последното влизане в Отвъдното. Отвори с очи изведнъж и се намери в пусто поле, където ги чакаше една жена. Жена?Мили боже, наложи се да падне на колене, дори лилавокоското се поклони леко за "здрасти"
- Тиии!Пак ли!?Мислех си, че вече си спрял с тея глупави номерца дето спогаждаш!Ще те убия, ела ми!...Чакай бе, ти си мъртъв фактически...Ела ми, само ми ела ще те изпратя в девета дупка на Ада! - закрещя царицата, когато той вдигна глава отново, зад нея червения огромен Торн поклати глава и избълва струя пушек.
- Трябва да върнем Винр.
- Тоя път Винр, ти само това си знаеш, не ти ли омръзна!?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 8:54 pm

"Не се плаши...аз ще те водя,не сме далеч."-спиралата се въртеше около нея в мъглата,не че тя щеше да види нещо...
Тя пое една несигурна крачка напред и усети как сухата почва под краката и се напука.
-Какво...какво е това място?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 8:58 pm

- Щеше ми се да умреш с мен, глупако!Щеше да ми е толкова по-лесно, о да, ама ти не и не.
- Престани - беше се успокоил, когато беше сложил ръка на Торн, знакът на ръката му беше засветил ярко, знак за връзката им, отдавна изчезнала в живота. Кратос се разтревожи от това.
- Сър, трябва...
- Не се безпокой. Вече съм губил Торн веднъж...Ще го преживея...Джени!!!Какво правиш тук!?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 9:25 pm

-Ъъъ...ъъъ...Вампая ме доведе без да успея да го спра?-почувства се виновно.-Така стана.Гоменасай!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 9:34 pm

- Не биваше да си тук!Изобщо - простена лилавокосия просейки си един юмрук в лицето
- Как си посмял!? - изсъска Арвен намръщено. - Нещастник!Обеща ми че няма да й се случи нищо
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 9:43 pm

-Не!-извика изплашено момичето и едва не се препъна,докато тичаше към него.-Той упорито искаше да ме спре!Мама също!Не е виновен той!
Прегърна го в опит да се извини,но знаеше,че когато се върнеха...беше си го изпросила наказанието,доброволно щеше да си го поиска.
-Моля те...не го удряй!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 9:48 pm

- Сам си го проси!Трябваше да се увери, да се увери, че няма да успееш да попаднеш тук, но той с неговото бързане и...ааа.. - тя се завъртя от гняв и отново се обърна към лилавокосия, който беше навел глава намусено. После се обърна и към Кратос - И по дяволите е жертвал пътя и на още един ездач?Никога няма да се научиш, нали?Нали!?Винаги ще си останеш такъв?Мразя те, задето си такъв, мразя те! - с радост щеше да му подари още няколко юмрука, само че... - Махни тези бисери, не се опитвай да ме омилостивиш!
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 9:55 pm

Бисери?Повдигна ръка и тогава разбра...
Следа от онази кърпа не остана,само разни парченца,които се изгубиха нанякъде.Празните очи бяха заменени с огнено червено,но въпреки всичко...
-Кралица или не...нищо повече не ме вбесява от това.-и повдигна един от бисерите между пръстите си.-Остави го намира,ако на някого трябва да се крещи,то е на мен.Аз донесох всичките неприятности и не мисля,че ти-нямаше никакво "Ви",никакво-знаеш какво направи той за мен.Остави го намира,защото трудно се сдържам...
И наистина,ръката й трепереше с желанието да сграбчи меча и да накълца някого.Спомените се въртяха из главата й,но те скоро отново щяха да я напуснат...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:08 pm

- Да, не знам абсолютно нищичко. Но имам правото да го млатя колкото си искам за глупостите, които е направил, прави и ще прави винаги. Не съществува по-голям идиот от тоя. Ти, който остави всичко да загине, ти, който остави сина ми на произвола на съдбата, като обеща на баща му да го пазиш. Знаеш, че си виновен...Искаше ми се Рой да не ти вярва, да те оставят да си видиш грешката - изглежда...му беше набрала яд...По незнайни причини. А когато това станеше знаеше точно как да удря в сърцето...Което го нямаше...Той не можеше да й отвърне по простата причина, че болеше
- Не е вярно! - прекъсна я червенокоското и се намръщи - Не знаеш нищо, нищичко от онова, което стана. Дори не го познаваш!Мислиш си, че го познаваш, но не е така!
- И ти ли? - озъби се тя срещу него
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:17 pm

-Обясни ми как точно ще го познаваш по-добре отнас,при положение,че не си била с него десет години.-онези очи искаха сякаш да я пронижат и тя пое една стъпка към нея.-Остави баща ми намира.Остави го,не ми пука дали си била кралица или не.Не ми пука колко си му набрала.Не ми пука въобще.Само заради него в момента не размахвам Вампая пред лицето ти,ама чакай малко...ти си мъртва вече,какво да се занимавам?Дошли сме да потърсим Винр,който го няма по моя вина.Аз го накарах да създаде връзка с мен,аз съм виновна за това.Тук сме заради мен.С цел и тя не е ти да го налагаш!А сега ако обичате,милейди...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:23 pm

Тя замислено ги гледаше и тримата.
- Десет години, но преди това? - промърмори тя, но все пак отстъпи за да даде път на червения дракон, който протегна глава и се отърка около бившия си ездач без да каже и дума, както винаги беше правил. Когато се срещнаха за последен път не беше успял да стори нищо...Нищичко, поне сега можеше - Вървете тогава. Само че имам правото да го трепя колкото си искам. Веднъж само да се отдалечите. Имам правото, понеже той ми принадлежи
Дали си вярваше...Кратос очевидно не й вярваше за всеки случай
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:27 pm

-А посмей да го пипнеш...-усмихна се предизвикателно и й показа вампирските си зъби.-Посмей,и ще направя така,че да те е страх да дойдем отново.Не мога да повярвам,че са ме учили да уважавам такава жена...
Скръсти ръце и отиде при червенокоското,като се обърна обратно към нея.Нямаше да тръгне преди баща си,не и с тази кралица наоколо...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:32 pm

- Отвъдното променя хората. От къде си сигурна какво представлявах тогава? - тя обърна гръб и подсвирна на друг мъртъв дракон, който я взе почти веднага без да каца. Нямаше намерение да си подмята думи с хората. Не успя да повика Торн обратно и червеният дракон остана
"Ще ви заведа при Винр" каза той тихо, гласът, който ездачът му искаше да чуе някога през дългите нощи, само веднъж...За мъничко. "Муртаг, спри. Вече си отиде...Отиде си"
- Знам, но остави мен без нищо. Вече нищо не мога.
"Можеш" той го побутна леко в гърдите "Ти можеш...Хайде...Върви...Точно така"
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:36 pm

Дженифър затвори очи за миг,да си поеме дъх,да се успокои...
-А?-празнотата се върна,а спомените си тръгнаха.-Анооо...Какво изпуснах?Къде отиде тя?
С пръст в устата тръгна след всички,забравила напълно...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:38 pm

"Винр се намира в пещерата на Тъмнината, там, където се крие зло, макар че то е безобидно за вашия свят. Чернотата желае дракона за собствени цели. Само че можете да го освободите, ще помогна...Този...Кратос...Ти също можеш да си от полза"
- Торн...Не...Нищо.
"Не можеш да ме върнеш. Съжалявам. Знам, че боли, когато изгубиш. Но аз...Вече не мога да се върна"
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:42 pm

-Нещо лошо ли направих?-докосна рамото на червенокосия,колкото да се убеди,че беше там и тихо започна да шепти.-Или просто не е хубаво да се обаждам в момента?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:46 pm

- Не съм сигурен...Но мисля че всичко е наред, той ще се оправи. Тази среща малко го...разтрои - странно, да обяснява на някого нещо, което той самият беше направил..Е, не беше толкова странно...И как не, Муртаг рядко...плачеше, ако това можеше да се нарече плач, никога не беше виждал сини бисери наместо сълзи...Вървеше пред тях сега, следвайки опашката на червения си дракон както някога и май нямаше намерение да ги чуе. - Лошо, по-скоро добро нещо направи, изгони я
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:52 pm

-Уииииииии!Тук съм в свои води,мога да ви пипам вече!
Беше настанало мълчание,просто не искаха да говорят...и тя,точно тя,трябваше да се появи с веселия си характер.Не,грешка...с много веселия си характер,че и това не беше достатъчно.И естествено,набелязваше си най-омърлушения за своята жертва...Винаги много хора я бяха смятали за гупава заради това,но за нея това беше нейн си начин да поправи нещата.
-Кажи 'усмих'.-вървеше с главата надолу над него и с тези коси...пък и толкова много приличаше на Дженифър,хубаво,че момичето не можеше да я види.-Хайде,за мен и Джени.Усмииииииииииих.

Ти откъде си мислиш,че Джени е такава,а? xD
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:57 pm

- О...Остави ме - спря се, когато и дракона спря, макар и да звучеше учуден си беше все същия, разбира се...Без искрица намерение за изпълнение на подобен тип желания. В този момент предпочиташе да не беше идвал...Защо тя го срещаше всеки път и правеше всичко толкова непоносимо...Всеки път ставаше все по-лошо. Не разбираше...Вече не - Ти защо си тук...за бога...Да не би и Ним да е дошъл..
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 11:01 pm

-Аз съм си мъртва попринцип.Не,Ним не е тук,спокойно.-залюля се покрай него.-Хайде,усмих,усмих,усмих!
-Не мисля че...-момичето се обърна,обаче млъкна,даже и да не помнеше,можеше да се досети какво искаше да постигне...
-Усмих,усмих,усмих!-дърпаше дявола за опашката нарочно и знаеше какво прави.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 11:04 pm

- Как, тя ми открадна дори и това вече - намуси се онзи накрая и кимна на дракона да продължи, понеже му писна да слуша едно и също - Може и да е права, по-добре е да я послушам
"Край, викай двадесет и седемте липсващи съученици да ти помагат, иначе ще пръска негативи"
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 11:16 pm

-Ау...-случайно се блъсна в Джени.-Няма усмих?Даже и за нея?
И я посочи с пръст.Дженифър гледаше с празните си очи нагоре към него...Но усмивката беше достатъчна да бъде заличен този дефект за сега.
-Имаш...-беше сложила две ръце на бузите му и най-нахално взе да му пипа лицето.-Имаш хубав нос...и странна прическа...И имаш мен.Въпреки всичките тези глупости,които сигурно са се случили...ти още имаш мен,тате.Имаш една дъщеричка,която,съдейки по неговите думи,може да се прави на доста нахакана пред груби царици.Така че все още имаш нещо,тате.Хайде сега...усмих,даже и да не видя,ще го усетя.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 11:19 pm

"Поправка, няма никаква прическа, ако питаш мен" захили се Торн преди Муртаг да изрази своето мнение, както обимаше да го прави.
- Какво би променила една усмивка, нали тя после пак ще дойде. Не си хвърля обещанията напразно...И е инат като мен, ако си наложи да ми нарита задника ще го стори без да й мигне окото
- Мале че упорит - поне него чу, че иначе червенокоското рискуваше скоро-скоро да се запознае с загиналите ездачи
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 11:25 pm

-Усмивката много неща може!-развика се нацупено Елоре.-Много неща!
-Тя ще се върне,добре...-Джени се усмихна още повече.-Но какво ще направиш ти,когато вървиш така умърлушен?Добре,не се усмихвай.Но каквото и да кажеш,че тя ти е отнела,винаги ще имаш мен,колкото и да те млати и да ти вика.Не го забравяй,тате.-гушна го бързичко и изтича обратно при Кратос,като продължиха да вървят напред.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 11:30 pm

"Пази си главата" предупреди Торн след това, доста странно, понеже наоколо беше все гола пустош.
- Защо? - учудено попита, когато се огледа за пореден път без да види нещо опасно. Е, отговорът дойде сам с едно "Йеее" от небето. Добре че лилавокосия се наведе навреме, а после изгледа новодошлото същество ужасено.
- Ю...Ю...Юске!Ти...Ти...
- Емчо, Емчо - не му даде да говори като го разклати здравата, та чак дракончета му се запривиждаха - Изпратихаме да те водя, ще те водя, аз ще те водя!Супер! - как ли можа да устои на ентусиазма на тоя ездач само той си знаеше. За другия жив ездач беше странно да чува имена, за които беше учил че са мъртви отдавна
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Смърт отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смърт отново   Смърт отново Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Смърт отново
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Малки царства :: Отвъдното-
Идете на: