Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Новата година!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 1:41 am

-Бързо,бързо,бързо!
Лилави коси хвърчаха навсякъде,рокли,костюми,кошмар.Но на тях така си им харесваше...Деца подскачаха насам натам,имел висеше наоколо,елфски уши се пръкваха от време на време.Джени едва не се стовари на земята точно пред елхата,с тази червена рокля и белия пух по нея...
-Не трябва да празнуваме Коледа и Нова Година по едно и също време.-засмя се тя.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 1:46 am

- Кой го е избрал това? - засмя се някой в ъгъла, противно на всички очаквания...беше ездач...Тъй че беше съвсем нормално да бъде там със своите очила, с коледната си шапка и голямата си, голяма усмивка.
- Че как кой, ти - бъзна го от другия край, седнал на една маса с подаръци друг. Лилавите му коси бяха разперени на всички посоки, сякаш се беше борил с някого. И противно отново на всички очаквания, носеше на главата си котешки ушички и помахваше с една опашка. Облечен в един кожух и с голяма усмивка, Муртаг и Хюгес чакаха купона, който скоро щеше да взриви всичко наоколо...Само да дойдеха другите.
- Рихата, супер! - тя, облечена в снежно бяла рокля хвърчеше вече да ги гушне за поздрав и леко се препъваше, отдавна не беше обличала рокля.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 1:52 am

-Мамо...как се ходи с тези...неща?-никога повече нямаше да сложи токчета,никога...
Още венъж се преби и този път си падна на дупето.Тези гадни ботуши...как искаше да ги махне и да ги метне нанякъде,ама се въздържа.
-Ще посрещна новата година с куп синини...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 1:58 am

- Ако искаш да ги сменим тези обувки - цялата беше в гирлянди като коледната елха. И все пак си оставаше все така грижовна. Беше се смяна ла ушите на съпруга си досега и посрещала гостите, които идваха вече на тълпи и Муртаг не можеше да спре да ги поздравява...Всички с цялото им име...Все още си имаше добра памет.. - Мога да ти предложа подобни без токчета...
- Мамо! - засмяно прелетя някой, завъртя се като барелина и застана като някой модел. Тя носеше червена рокля с коледна шапка и изобщо всичко в тон - Чичо Хюг каза, че съм една от коледните феи!А той ги бил виждал!
- Остави го, той лъже, аз съм ги виждал - друг ездач прекъсна еуфорията й и двамата се отдалечиха, скоро щеше да бъде...Да, по-лошо. Появи се и един рус Дядо Коледа, който наистина носеше един чувал подаръци
- Ним!Ти се реши!
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 2:06 am

-Какво ни носиш,какво ни носиш?-заподскача Джени редом с Али,а ботушите запротестираха...
-Бу!-закри й очите и се засмя на това как веднага се приготви да се бие.-Споооко,Джени!Вече не можеш да ме познаеш ли?
-Хиро...-въздъхна по-спокойно,махна ръцете му,завъртя се и го прегърна.
-Ей,защо няма тука сега един имел?
-Млъкни!-ущипа го по бузата и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 2:06 am

- Дядо Коледа ли търсите?- един белокоско надникна през вратата малко плахо, пред лицето му висеше коляма бяла топка, идваща от червената шапка, от която някак си се опитваше да се измъкне.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 2:09 am

- Имел, не го казвайте на Клайв...
- Ама и той ли е тук ?
Ним се надвеси от прозореца, че да подкани оня ледения, който с влизането си допринесе за обстановката с малко топъл странен сняг, който не се топеше.
- Еха...Това е за мееен! - вратата се отвори почти веднага след него и един с подобен на другите костюм се затича към грамадата подаръци. - Супер!
- Ааа принце, принце, вие сте си богат, подаръците са за бедната войска - веднага го завлякоха на някъде, а той горкият искаше да ги пипне поне с пръстче
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 2:13 am

-Влизай вътре...-Джесика го бутна най-безцеремонно в къщата и сама влезе вътре.
-Дядо Коледа и Снежанка?-засмяха се онези двамата.
-И две малко джуджета!-заподскачаха елфчетата в краката им,а после и Джеси се вклопчи с полите на Дженифър.-Како Джени,како Джени!
-Здрасти Джеси!-засмя се момичето и я вдигна в ръжете си,тупкайки я по нослето.-Била ли си послушно малко джудже?
-Да,да!-ама родителите й,както отрицателно клатиха глави...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 2:22 am

- И послушни и непослушни, все ще получат подаръци.- усмихна се Нава широко, като намести шапката си за пореден път:- Само да уточня и тук... брада не искам!
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 2:40 am

-Тате,къде ти е сиропа?
-Ааааа,не,не пак това!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 3:51 am

- Сироп?- настръхна белокосият и се огледа объркано.
- За растеж на брада.- обади се Нико тихичко, като се подсмихна лукаво.
- А не! Няма начин да ме накарате!
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 11:42 am

- Няма да те караме, тя направо ще ти го изсипе в лицето...Не съм виновен! - обади се Муртаг от онзи край като заклати отрицателно опашка. Ставаше дума за оная коледната фея, която вече се беше сдобила с шишенцето и сега беше готова и да го използва.
- Ако успее кажи да ти дадем противо...отвара?...Мисля, че ги нося...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 3:03 pm

- Дано носиш.- промълви тихо и се огледа предпазливо, сякаш очаквайки някой от някъде да му излее сиропа на главата и да му подкара една дълга бяла брада.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 3:11 pm

- Ха! - наистина излезе с онова шише...Лилавокосия се беше опитал да премахне тоя глупав навик от нея, да барника из отвари и подобни, но не беше станало. Люлееше се на един гирлянт, който май щеше да се скъса скоро. - Моооля ти се, мооля те, иначе ще го направя нарочно!
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 3:20 pm

Нава поклати глава и скръсти ръце:
- Хайде де, тате!- възкликна Нико, а след него и сестричката му:
- Тате, тате!
- Какво?! Вие представяте ли си ме с брада?
- Искаме!- двете елфчета съвсем изписката и той отстъпи крачка назад.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 3:28 pm

- Ще го видите, щом отказва! - и пак плисна онази отвара, като рискуваше да падне от гирлянда, но нямаше значение. Не беше толкова трудно да паднеш на краката си...
Ако имаше време лилавокосия щеше да й се скара, само че в този момент пристигаше още един от "лудите", съученикът му под заветния номер четиридесет. Имаше странна розова коса и очила..Ами...Иначе приличаше на другите
- Ямараску! - посрещнаха се отново с тези странни и престранни прякори, ама този беше нищо...По-лошо беше да се казваш "Кафе-сан", нали? - Днес ще ни пееш, без откази, дори да е фалшиво, затова си дошъл.
- Ааа, а ти сигурно ще танцуваш, както си се направил на вълче?Ураа, Емчо ще танцува!
- Мразя да ме бъзикате още от вратата...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 11:43 pm

-Уха...-пипна предпазливо брадата на съпруга си,сякаш ръката й щеше да мине през нея.-Това е наистина интересно.
-Тате,може ли да се полюлея?-Джеси вече беше набарала една шепа от брадата и се опитваше да си направи люлчица.
-Ей,искам и аз!
-Аз ще съм първа!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 12:07 am

Елфът примигваше, държейки няколко... кичура от брадата си и все още не се осъзнаваше какво му се е случило:
- А не! Не, не... само не и люлеене, не стига че ще съм Дядо Коледа, пък и люлка ще ставам. Не!- само, че кой ли го слушаше, двете елфчета вече бяха решили да се кесят на бялата брада и за първи път в живота си съжали, че е белокос по рождение, по сътворение по- точно.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 11:36 am

- Ха!Успях, успях, победа! - и скочи долу тръгвайки на някъде да се похвали, вдигайки шум колкото за петима други. - Татее..Тоест, Джеей открадни другите отвари преди тате да разбере!И престани да се кефиш на това синьо нещо дето си облякъл
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 12:37 pm

-Уоп.-вдигна я Джени,точно когато минаваше покрай нея.-Хайде,стига.Едно е да е празник и ти да вдигаш врява,друго е да не е и пак да вдигаш врява.После ще ги плискаш колкото искаш,изчакай да се надумнкат с храна,че да не могат да избягат.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 12:44 pm

- Даа, ама то е по-интересно когато се опитват да избягат. Ама съучениците на тати са много хитри дори ида се нахранят, не е честно.
- Ей, ние тия номера ги знаем, нали сме ги измислили
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 1:22 pm

-Просто дай по-кротко.Инъче никога повече няма да искат да идват тук или изобщо да имат нещо общо с нас.-оплези й се и я пусна долу на земята.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 1:27 pm

- Не се безпокой, ние сме си завинаги - ухили се очилаткото от единия ъгъл.
- Добре, добре, ще си трая. - обеща момичето, като закопча измисления цип на устата си
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новата година! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата година!   Новата година! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новата година!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Чеееестита нова година!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: RP-zone :: Rollplay Games-
Идете на: