Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Я,че изненада!

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 6:53 pm

-Това е негов избор...наш е да се опитаме да го върнем.-погледна Даедел строго,беше сигурна,че той щеше да започне да мърмори и да отрича,не искаше да го слуша повече.-Пък и това не ми дава само меч...
Спомни си колко много искаше като малка,а и сега...може би...да има някаква реална връзка между нея и таткото.Истина беше,че щеше да 'краде' кръв от Даедел,но те бяха братя...За миг се уплаши,не познаваше добре истинските способности на семейството,притесни се да не стане още по-зле от това,което е сега.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 6:57 pm

- Аз съм господин иконом, кажи ми какво да направя и ще се постарая да не ти мърморя, става ли?Доматите или каквото и да е може да са негов избор, но пък да се старая да не мърморя е мой избор. Сега ли ще изпълняваме загадката или ще я обмислим пак?
- Вие сте откачени - въздъхна Кира пък и поклати глава очаквайки да му отвърнат ядно или грубо...Нещо подобно...
- Браво, получаваш бронзов медал за наблюдателност...Ако говориш за мен.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 7:04 pm

-Просто млъкни!-стана от мястото си,хвана Даедел здраво за ръката и стисна.-Ако се опитваш да ми дадеш причина да те нараня,добре се справяш!
Кръв потече по пръстите й и това събуди нормалния вампирски глад вътре в нея...но нямаше да прекрачи границата,колкото и досаден да беше,не заслужаваше да бъде убит по толква нелеп начин.В очите й гръмна червеният цвят,стисна малко по-силно,преди да се дръпне.
-Радвай се,че приличаш на него...инъче да съм изпуснала контрол.-беше лъжа,но нямаше какво друго да му каже,нямаше да я послуша.
Облиза червената течност по пръстите си и пренебрегна внезапната експлозия вътре в нея...това не беше толкова лесно,колкото си мислеше,че щеше да бъде...Задушаваше се.
"Тя ще загине,ако не побързаш!Новият й меч ще държи тъмната същност далеч от нея,както при Муртаг!Действай!"-кръстчето се съживи и засвяткваше с всяка изречена дума.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 7:15 pm

- Добре тогава, да те видя как действаш...Времето лети - усмихна си се както обикновено той, което обагри очите му в черно, сякаш се подготвяше за битка, която сам беше предизвикал. Може и така да се кажеше, кой знае.
Мечът същевременно се появи забит до катаната на Кира, като оцвети тревата в черно,сега магията му беше неконтрилируема, а руните още доказваха това.
"Те наистина ли знаят какво правят?" поинтересува се Кира, докато ангелчето се скри зад него, не обичаше тъмна енергия...Още по-малко като тази на Гламдринг.
"Не ни интересува, ние нямаме нищо общо с тях, Изуру"
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 7:20 pm

С трепереща...не,тресяща се...ръка тя посегна към тъмнината около краката си и рязко я вдигна нагоре.Тъмнината се вдигна във въздуха,сякаш приемаше някаква форма,но в същото време на нищо не приличаше.Червеното се смеси с лилаво,косите се разпиляха във всички посоки,тя се озъби от болката,картинката беше страшна.Тъмнината във въздуха се завъртя,чакаща...
-Винр...-едва успя да каже,като с огромни усилия положи бъдещия си меч далеч от всички.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 7:24 pm

Той нямаше особена нужда от подсказка, беше се изправил така че да му беше по-лесно и от едно време насам си събираше силите. Беше хвърлял огън напразно по веригите, а по-рано по веригата на Даедел и Елисия, но имаше какво още да опърли. Тъй че след малко и бързи изпускания на дим най-накрая избълва кълбо огън, поне в правилната посока.
"Кира ще ни удари!"
"Няма, успокойте се, принцесо". Просто имаше такова чувство, макар че огъня летеше като че ли право към тях.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 7:33 pm

Тъмното...нещо...погълна цялото кълбо,даже да беше три пъти по-малко от огъня.Започна да блести,а с това и сякаш Джени започна по-стабилно да диша.Няколко лъча светлина се стрелнаха нанякъде,в далечината...където и да паднеха,това не я интересуваше.Светлината я заслепи,болката започваше да си тръгва,даже и тялото й да продължаваше да се променя.
Накрая в ръката й падна чисто нов меч,украсен в основата със странни значи,че даже няколко плъзваха по черната дръжка.Дженифър не изкача,махна с оръжието и тъмнината наоколо се уви около острието.Прехвърли се върху нея и черната рокля се оказа заместена от черно кимоно,като на Кира.
-Това беше първата дреха,която ми мина пред погледа...-беше извинението и тя се усмихна,зъбите ги нямаше...
Общо взето си беше върнала предишната същност,само че...ъъъ...косата й се беше превърнала в една пълна бъркотия от кафяво,черно и лилаво.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 7:41 pm

- Ще заблудиш нашите хора - отново се усмихна Кира, това облекло вдъхваше повече доверие. Макар че пак щеше да бъде преследвана като натрапник въпреки това...Нямаше значение.
- Значи вече можем да тръгваме?
- Може би. - предпочете да отговори Нати, която най-накрая се показа. - Нали мога...да отвържа Кира? - беше единствената й грижа сега, въпреки че имаше още едно оръжие, което да не й вдъхва доверие само по начина, по който беше направено. Но не можеше да отрече че беше оръжие. На Даедел сигурно му допадаше.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 7:46 pm

-Ако само това ни задържа...-въпреки това не прибра меча.
"Аригато...отново..."-вече можеше и да му набива в мозъка думите си,ако не я слушаше.Това се оказа много по-добра придобивка,от колкото очакваше.Не забрави да прати и едно "Аригато" към Винр,също така и да му се усмихне мило,май твърде дълго беше стояла с мрачно изражение пред него.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 7:53 pm

"Пак заповядай" тъкмо откъртваше Гламдринг от земята и го прибираше, все така сияен и чисто черен. Вече му беше съвсем свикнал и нямаше да се оплаква. Момичето междувременно бързо бързо успя да свали въжетата и шинигамито също прибра катаната, като май се успокои повече, когато я взе.
- Значи единственото, което трябва да сторите е...Да намерите мен...Това е изпитанието, ако мога да го нарека така, което ви очаква там - тя отново запърха наоколо, имаше само това да каже на тях, обърна се надясно и се усмихна - Сега вече може, Ичимару
Един усмихнат среброкос се появи както и останалите бяха сторили, беше по-различен с това, че имаше бяло наметало. Кира сведе глава щом го зърна, но онзи продължи да се усмихва
- Време беше, разтревожих се за вас - каза той и пристъпи напред - Аз съм този, който ще отвори портала за вас. Трети капитан, Ичимару Гин.
(като ги гледам сега на снимки ми се ще да ги напускам яката)
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 7:59 pm

-Ъъъъ...-Джени почувства внезапното желание да се скрие зад едно от крилата на Винр,от тази усмивка тръпки я побиха.-Здравей?
Боже,май всички на оня свят бяха откачалки.Първо ангелчето,после и този Кира,който се притесняваше прекалено много за малкото момиченце,и сега...приличаше й много на лисица така,както се беше ухилил.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 8:04 pm

Той кимна в отговор, сигурно чакаше напътствия. Даедел го гледаше намръщено, изобщо не му се нравеше тоя.
- Драконът с вас ли ще е?Съветът ми е да не го взимате, ще привлече вниманието ни - каза след дългото мълчание представилия се като Гин а Даедел се обърна интуитивно към синия дракон.
"Идвам" изръмжа той в отказ да остане
- Лука... - въздъхна господаря към вълка, който досега беше бил настрана, а сега просветна за миг, обви дракона в синя мъглица и го превърна в едно мини драконче, което изпусна мъничък черен дим.
- В нашия свят вълка ще бъде твоят Шикай. Много скоро ще разбереш какво имам предвид - кимна одобрително Гин, след това се обърна за да направи един портал
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 8:08 pm

-Аййй,какъв си мъничък!
Докато шинигамито се занимаваше с портала,Джени беше награбила Винр и сега го прегръщаше толкова силно,че можеше и да не дойде...поне не жив.
-Сладък,сладък,сладък!-какво се беше случило с онзи й облик,когато даже и нямаше да си помисли за такова нещо...Е,доброто и лошото вървяха ръка за ръка,тъй че щяха да си търпят последиците.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 8:12 pm

- Винр, дръж се!Спомни си, че трябва да дойдеш с нас - засмя се вече Даедел, като в същото време държеше онези под око. Можеха много лесно да ги излъжат, въпреки че ангелчето изглеждаше толкова миловидно, беше братовчедка на Скай и какво ли още не.
"Това ще му е наваксване заради трудните детски драконови години. Нали все се оплакваше, че е нямало кой да му се радва?" бяха последните думи на вълка, който изчезна с угасването на енергията на Гламдринг
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 8:20 pm

-Ти мълчи там,Черно Драконче!-размаха пръст срещу него,не че щеше да има много ефект.-Изобщо не ги слушай,ти си моето малко синьо сладко драконче!Ще ти се радвам и ще те гушкам колкото искаш.
А те щели да тръгват да спасяват Муртаг...човекът беше напълно обречен.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 8:26 pm

- Ей ти там, Гин, я по-добре се откажи. Нещо не сме на такова настроение.
- О, аз тъкмо го отворих. - сякаш се ухили повече Гин и показа бялото кръгче сякаш ги чакаше да премине
- Той не лъже, това е истински портал - добави пърхащото същество
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 8:33 pm

-Това нещо?Че то е по-малко и от Винр...-май можеше само пръста си да вкар вътре,и реши да пробва...
Затова тя и дракона изчезнаха,просто кръгчето ги засмука и нищо не остана от тях.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 8:38 pm

- А ти? - усмихна се още по-широко Гин към Даедел, последния се намръщи и побърза да последва другите
- Ще се справят ли... - замисли се Нати, а среброкосия сложи ръка на главичката й.
- Щом искат, нека опитат
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Я,че изненада! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Я,че изненада!
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Малки царства :: Маг'атор-
Идете на: