Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Повярвай в мен[историята]

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 1:22 pm

Джени изтърва буркана с бонбоните,ей така си остана...като замръзнала.Добре,че не се счупи...Не знаеше какво да им каже,нито пък и на Муртаг,пък и май не беше способна...
-Пък и...-още някой се показа иззад купчините продукти.-И тя прилича много на нея,Бан.
-Аз?-отново се включи,като подскочи назад.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 1:27 pm

- Ама то и аз мога да приличам на него...Виждал съм безбройни фенове на разни лица, които дотолкова приличат на истинския, че можеш да се объркаш. - продължи да упорства така нареченият Бан, като се обърна. - Репортажът беше истински. Ходих на погребението му, за бога!Приятелката му беше там, бяха я извели от болницата!Знаеш ли какво означава това?А момичето е в кома още от онзи кошмарен ден.
- Бан-чан, прекаляваш. Хубаво е да си убеден в нещо, но пък за смъртта на някого... И все пак го виждаш, ето го. Винаги могат да изиграят постановка.
- И защо?Заради цялата общност, та да ги убедят, че никой не е безсмъртен ли?
- Не разбирам - простена накрая Муртаг като се хвана за главата - Въобще не разбирам.
Бан се усмихна победоностно, сякаш това очакваше
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 1:42 pm

Джени не беше по-назад,вече до толкова се беше уплашила от тези хора,че се криеше зад шинигамито и го беше прегърнала здраво.
-За какво говорите...?Ние сме само...Дженифър и Муртаг...За какви фенове,погребения и приятелки говорите?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 1:48 pm

- Аха! - посочи ги онази с шоколада, който в момента държеше - Виждаш ли, виждаш ли Бан-чан?!Доказаха че са те.
- Ха...имитатори... - но все пак се обърна замислено - Но пък имитаторите трябва да знаят за какво става въпрос. Муртаг, ти изобщо знаеш ли коя е...Ризел?
- Не - честно си отговори шинигамито, изкушавайки се вместо това да каже, че мечът му носи подобно име.
- Това шега ли е? - запита накрай Бан, сякаш наистина все пак беше повярвал на думите на Натсуми - Муртаг ти...извинявай ама...да не си шинигами?
От последното магазинерката изпусна едно шише лимонада, кой знае защо в кошницата и то се счупи в тишината
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 1:54 pm

-Тези хора ме стряскат...-каза си откровено Дженифър и се опита да го дръпне назад.-Хайде да се махаме...
-Ами ти?И ти ли ще се преструваш?-онзи от преди малко застана точно до нея и я накара да отскочи настрани.
-Не се преструваме!Сериозно не знам за какво говорите!
-Да бе...-скръсти ръце.-И сигурно ако те питам дали знаеш,че той ти е баща,пак ще се правиш на ударена.
Този път Дженифър не издържа...последното парченце информация я удари директно в главата и той започна да дава заето отново...Завъртя очите нагоре и се озова долу на земята.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 2:11 pm

Малко по-късно седеше в ъгъла, хванал главата си невярващо, докато те се грижеха за момичето. Стаята беше приветлива...Но не можеше да е истина...Как?Не...Не можеше...
- Не е възможно - прошепна накрая и отново заклати глава.
- Ти си Муртаг Моуси, загинал в пътна катастрофа преди два месеца. Имаш приятелка, за която е трябвало да се ожениш, но тя е болна от рак и е прикована към количка. Ти си войс актьор, тоест озвучаваш филми, най-често анимации...С това си по-известен.
- Не е вярно!Не е...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 2:16 pm

-А тя...-дългата му кафява коса този път беше вързана,чувстваше се малко виновен,май той беше причината момичето да бъде в това състояние в момента.-Тя е Дженифър Моуси.Осиновил си я още от както е била на шест години.Свири на китара и напоследък организираше малки благотворителни концерти за събиране на пари,които да се дадат за намирането на лек срещу рак.Предполагам е искала да даде всичко от себе си за да помогне на приятелката ти...
Отново я погледна с розовите си очи...сега нещата започваха да се вързват.Тя не помнеше нищо от катастрофата...но все още не можеше да си обясни тази "шинигамска" работа,за която Бан беше говорил.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 2:28 pm

- Как може да е възможно...
- Приятелката ти...Казва се Ризел, в момента е в критично състояние заради случката. Тя те е помолила да осиновиш дете. Искала е да е момиче. Дете, което не е можела да роди сама. Но на теб не ти е трябвало молба. Ти си харесал момичето още когато си отишъл там...Осиновяваш я без проблеми...
- Толкова ли добре ме познаваш?
- Да...Но ти не ме помниш. Работили сме заедно едно време, преди кариерата ти да се разрастне. Сега си известен. Харесват те. И беше голям бум, че си загинал в катастрофа.
Хвана едно дистанционно и пусна телевизора. Там бяха...новините...
- Потвърдено е, че Дженифър Моуси, дъщеря на покойния вече Муртаг Моуси е изчезнала безследно от болницата. Припомняме ви, че преди два месеца двамата пострадаха в пътна катастрофа, причинена от камион...
Кадрите от катастрофата...Виковете...Полицията...Съвпадаха с единствената червена светлина, която той помнеше.
- Спрете го...Спрете го... - колата вървеше спокойно, а пък той беше весел, понеже го очакваше голям проект. Когато изведнъж...Всичко се случи толкова бързо...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 2:52 pm

-Мннн...-Джени се поразмърда малко,но не отвори очи.
-Как стигнахте до тук изобщо?-попита Тирор,когато изключи телевизора.
'-Тате,внимавай!-беше отзад,както винаги...предпочиташе да седи отзад,като детето,което си беше.
Стана бяла като платно,не усети как изведнъж го хвана за лакътя и бум...това беше,край.Малко преди тъмнината да я отнесе далеч,си спомняше...как държеше ръката му здраво,как пръстите й не усещаха никакъв живот.Няколко сълзи закапаха,преди да затвори очи...дали завинаги?'
-НЕ!-надигна се рязко и така запрати Тирор към стената.
Малки капчици пот избиха по челото й и тя сложи ръце на лицето си,дишайки тежко.Трябваше й малко време,за да усети къде се намираше...
-Сега си спомням...Сега си спомням всичко...
Онова момиченце в съня,мъжа,децата...всичко сега й беше ясно.Погледна през пръстите си с насълзени очи към лилавокоското:
-...тате?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 3:13 pm

Той...беше се изправил по навик, реакцията й го беше сстреснала.
Първо желанието...Той нямаше друг избор, училището вече го нямаше, беше завършил...Но не му оставаше избор, работеше просто като магазинер в един друг град...Далеч...И да изпълнява задачи, които не даваха на други. После го бяха открили. Бяха открили таланта му. Така беше започнало всичко. Студиото...И сиропиталището...И Ризел...И големия светъл апартамент, където имаше какво ли не...А после колата, която се търкаляше по пътя сякаш векове...Или това беше само във въображението му. Спомняше си...Че болеше, не защото се беше ударил зле.
Беше като нечий друг живот. Но беше неговият...Нямаше на кого другиго да принадлежи.
- Да...Джени...Тук съм - успя да каже накрая, макар че думите му се струваха далечни. И все пак се приближи...Определението "тате"...за него ли беше, наистина...Трябваше да е
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 8:20 pm

-ТАТЕ!-прегърна го силно,избухна в сериозен плач.-Боже,тате...помислих си,че никога...никога повече няма да те видя...А ти...ти си бил точно до мен!През цялото време!О,боже,тате...тате...
Започна да плаче силно,да хълца,да подмсърча...картинката беше пълна.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 8:26 pm

- Джени... - успя пък да промълви той...То...Нямаше думи просто. Затова ли му бяха предложили да поеме мисията?За да го изпитат?Или за да му помогнат...Нямаше значение. Знаеше...Празнотата, която търсеше беше я намерил. По най-странния начин, за който дори нямаше да се сети. - Моето момиче...Наистина си ти...Наистина..Наистина...
Бан въздъхна победено...Добре де, те бяха...Теорията му за шинигамитата беше вярна. Дали щяха да пожелаят да видят Ризел?Тя беше...Зле...Много...Но едва ли. Толкова бяха радостни, че и той нямаше думи да се изрази вече
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 9:15 pm

-Аз имам най-страхотния късмет на този свят!-стисна го още по-силно,продължаваше да рони сълзи...-Ти се върна при нас!Въпреки всичко ти пак си тук!
"Но тя ще си отиде..."-замисли си Тирор,ако беше разбрал нещо за шинигамитата,това беше,че се грижеха за обречени на безмилостна съдба хора...тя щеше да му се изплъзне завинаги и се съмняваше и нея да я превърнат в шинигами.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 9:21 pm

Той се усмихна отново. Ето, всичко беше наред...Дали...Не, нямаше значение. Сега оставаше да си спомни и някои подробности...После щеше да изчезне тихо както и беше дошъл...Точно така...Сега...Вече я беше намерил.
- Можете да останете тук, докато се изясните - промърмори след малко Бан и за да не го закачат, че е сбъркал предпочете да излезе. Пък и не искаше да пречи на радостта
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 9:27 pm

-Ох...-реши да го остави да подиша,като затърка нос с ръкава си.-Онова правило "Аз няма да плача,защото искам да съм силна." май замина надалеч.Но толкова се радвам....всичко сега се нареди.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 9:29 pm

- Да така е. Най-сетне се нареди. - макар че беше втори ден откакто беше дошъл като шинигами. Но му изглеждаше като цяла вечност. Все пак...По-добре беше така. - Сега вече....Непознатото не ме плаши.
Миналото...Което не помнеше...Вече го помнеше...от части. Огледа се. Този Бан му трябваше. Знаеше доста...Но после щеше да говори с него, не сега. Не и сега
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 9:32 pm

Подсмрък...
-Спомням си...как ти се хвърлих на врата,когато дойде и каза,че ще ме осиновиш.И си спомням как постоянно ти плетох косата.Спомням си и мама...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 9:37 pm

- Това е хубаво. Скоро цялото ти минало ще излезе наяве. - само че неговото, онова преди да отиде в сиропиталището и преди да види за пръв път Ризел...То се губеше...Надяваше се този Бан или който и да е...Да го помни.
"Не...Само Ризел...Тя знае всичко за теб" каза си собственото му аз мнението...Сигурно беше така
- Мразех да ми сплиташ косата...Но се търпеше, после в студиото ме питаха каква е тази прическа
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 9:45 pm

-Хихи...-изтри последните сълзи,щастлива усмивка ги замести.
-И сега какво смятате да правите?-появи се пак Тирор,с една лепенка на насинената брадичка.
-Да,като се замисля...какво ще правим сега?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 9:48 pm

- Не знам...Смятахме да ядем...Но вече нямам представа, след като търсенето приключи...
Но поне нищо не беше приключило напълно. Вече знаеше, че беше започнал процес на изчезване. Бавен...В продължение на следващите седмици...
- Защо вярно не ядете?Така по-лесно ще говорим сериозно най-вече с теб - намеси се Бан, който се беше появил наистина за да обяви обяда - Обядът е сервиран, изкушавам
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 10:01 pm

-Ъм...-коремът й отговори вместо нея.-Нали...може?
-Естествено!Не всеки може да се похвали,че има звезди в апартамента си за обяд.Идвайте,идвайте!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 10:07 pm

- Ама аз вече едва ли съм звезда - поинтересува се Муртаг докато слизаха надолу
- Напротив, напротив, сега даже още повече...Навсякъде ти върви гласа, натрапник такъв - поклати глава Бан, имаше си доказателство. Една анимация вървеше в момента по телевизията, следена от Натсуми с голямо възхищение, докато се настаняваха. Един от героите там си крещеше и крещеше някакви атаки или бог знае какво...С неговия глас.
- Пък и тя не е толкова забравена. Ако Натсуми даде, на другата програма веднага за нея ще чуем нещо - добави Бан след малко, изчаквайки момента да го чуят от виковете на Натсуми
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 10:24 pm

-Уаааа.-Джени се настани направо пред телевизора.-Толкова е яко!
-И нека не забравим,че тя е тинейджър.-Тирор се осмели да смени програмата,за което си заслужи два осмъртяващи погледа...
И сега...това,за което всички чакаха...'Vampire'!
Джени остана с отворена уста да гледа,онези двамата...от болницата...и още един човек,бяха на една сцена и свиреха жесток рок,тя беше с елекртическа китара...и то каква!Цялата беше тъмносиня,украсена с малки бляскави 'звездички'.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 10:26 pm

- Нито на себе си мога да се зачудя, нито на теб...Боже какво сме наистина ние били... - хвана се за главата лилавокосия, макар че всъщност знаеше...Нямаше нищо против това...Но беше толкова нетипично, наистина. Странно
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 10:32 pm

-Ама ритъма е готин.-радваше се Джени,докато клатеше глава в такт с музиката.
-Събрахте толкова много пари за вашата кауза...че ако не успеят да намерят този проклет лек,значи са много много зле.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Sponsored content





Повярвай в мен[историята] - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Повярвай в мен[историята]
Върнете се в началото 
Страница 7 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: RP-zone :: Rollplay Games-
Идете на: