Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Повярвай в мен[историята]

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 3:36 pm

-Е,трябваше да опитаме,нали?Ако ни иска пари...ъъ...-джобовете й бяха абсолютно празни,сега се сети.-Ами...ъъ...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 3:40 pm

- Имам пари...Около хиляда йени, само че не знам колко прави това в долари ако се наложи някога...Ние малко ходим по заведения от време на време, за друго пари не са ни нужни - и сигурно само за мисиите изглежда...Не си спомняше в академията за шинигамита да бяха казвали, че шинигамитата получават заплата... - Мога да "призова" и още
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 3:44 pm

-Брех.Вие сте се уредили много здраво.Ще видим,може в крайна сметка нищо да не ни иска.И все пак...това е толкова забавноооооо!-разпери ръце,китарата стоеше зад нея.
Обожаваше това усещане,чувстваше се свободна,силна...Косата й хвърчеше навсякъде,придавайки й още по-шантав вид.Даже не я прибра обратно,когато се усмихна щастливо към шинигамито.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 3:49 pm

- Радвам се - отбележи той след това за да се разсее от лекото недоволство огледа пътя по който минаваха и се облегна назад, очаквайки спирането където и да е. Така ли му се струваше или вече беше гладен...Сутрин беше, тъй че изглежда...Може би закуската му липсваше...Имаше ли крайпътни заведенийца...Не, щеше да издържи на глад...Лично той...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 3:58 pm

-А,гладен ли си?-стресна се от това как му изкъркори корема.-Чакай,май имах нещо тук в джоба...момент...
Рови-рови...докато накрая не изкара едно малко все още неотворено шоколадче.Явно имаше по някоя друга вкусотиийка в дрехите й.
-Заповядай,аз още не съм гладна...-но и нейният корем не беше съгласен и звучно запротестира.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 4:01 pm

- Мисля че и ти си...гладна - от своя страна забърка по джобовете, че както си знаеше командирът все изпращаше по нещичко..Опа, спомни си, че го беше вече изял вчера, преди да дойде. - Можеш да го изядеш, пък аз ще изчакам господина да спре някъде...Едва ли е някой, който не огладнява
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 4:04 pm

-Неее,така няма да е честно...и няма да ми е вкусно.-намуси се,загледа шоколадчето замислено...-А!
Взе да го отваря и навря хартийката обратно в джоба си.Счупи го на две равни части и му подаде едната.
-Така?-усмихна се,като косата й едва не закри цялото й лице.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 4:08 pm

- Ами...Добре... - съгласи се, понеже стомаха му изневеряваше малко така или иначе, та нямаше друг шанс. - Ето нещо друго, за което трябва да се мисли...
Да, много лесно щеше да набави храна...Можеше да накара хората да го видят...В някой магазин щеше да използва видимата си форма и да купи поне нещо...И нещо за пиене като вода например нямаше да е лошо...О да...Какви мечти...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 4:15 pm

Отхапа от своята част и продължи да гледа напред.Много скоро щяха да стигнат още един град...от една страна беше хубаво,от друга не.
-Трябва да си вземем нещо,когато пристигнем.Само едно шоколадче няма да спаси изпотрошеното ми тяло.
Да си лежал два месеца в кома си беше нещо...не можеше да повярва,че до сега беше успяла да стои без храна.Но пък и все още не можеше да възприеме факта,че можеше да соти права...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 4:20 pm

- Ще си вземем, вече съм решил, че първото място, на което бих се показал видим е някой магазин за хранителни стоки...Бих го изкупил цеелия. - и отхапа от закуската за да не мисли чак толкова много за храна - Бих купил плодове, зеленчуци, ако можех щях да си взема лазаня...Пък и ако има готова...И сладко... - и си се унесе в мисли - До тогава ще успея да намеря някъде по джобовете магията за превръщане във видима форма, надявам се
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 4:59 pm

-Леле,ти си бил наистина гладен.-седна и тя по турски пред него.-Не мислех,че на шинигамитата им трябва храна.Даже не мислех,че спят много...явно не сте чак такива богове,по-близки сте до нормалните хора като мен.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 5:16 pm

- Да така е....Може би ни наричат богове само заради легендите...Така мисля...Но ние също можем да бъдем гладни и да спим...Някои прекаляват със сладкото, други пият, трети...Е, различни сме като и хората на земята...Някога сме били хора все пак
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 6:01 pm

-Така е,да...Как нимирате силите да играете тези свои роли,никога няма да мога да разбера.Човешко е да те е страх,но ти толкова смело се изправи срещу онзи.Все пак приличате и на богове...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 6:10 pm

- Не мисля...Ако видиш някое друго шинигами въобще няма да ти прилича на бог, гаранция...Мнозина да, но други...Аз например...Не разбирам думата шинигами като бог на смъртта, както някои, казвам го за информация. И все пак...Да се бием с тях е наше задължение, но не и да се страхуваме от тях...Нас не могат да ни изядат, сигурно затова не ни е толкова страх
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 8:19 pm

-Ужас,ние сме като храна за онези...Представям си да са гладни като теб и да си мечтаят за нещо вкусно.
Шофьорът погледна през рамо към стъклото...и се ухили лукаво.Камьонът рязко зави,направо взе,че се преобърна.Джени замръзна на място,не само от страх...
'Спирачки...сирени...червено...
Стискаше нечия ръка.Всичко беше размътено,но знаеше,че стискаше нечия ръка.А тя беше абсолютно безжизнена...него го нямаше вече.'
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 8:23 pm

- Ей! - скочи шинигамито веднага, както си го бяха учили да бъде готов за битка, макар че онзи не можеше да го види и чуе. И все пак и той беше пътник...Още повече...Това изобщо не му харесваше.
Дори беше сигурен, че беше имало такова усещане и преди. Сигурно...Някои неща можеха да се усетят и без да участваш, а да гледаш...О, нямаше значение.
- Този не ни мисли доброто, да го видим какво иска - имаше смътното предчуствие че не опираше само до пари...Но кой знае
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 8:27 pm

Камьонът продължи напред,да цели през полето,а долу имаше рязък склон и това не вещаеше нищо добро за тях...а шофьорът някак беше успял да изчезне...
-Не!-хвана се за края,но изобщо не беше на тоя свят.-Не!Не пак!Не искам пак!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 8:32 pm

- Глупак - изръмжа на себе си Муртаг, хвана момичето и скочи от камиона, за да не се налага да падат с него. Трябваше да внимава повече с нещата...Но сигурно имаше оправдание...
"Помогни ми" една усмивка...Някой му кимна, искаше да се разходи...Защото не можеше да ходи. Тя нямаше вече това право..."
Поклати глава, вече бяха на земята...Стига вече тези сънища...Още от началото чуваше все едно и също, сякаш сигнал за опасност...И този глас не грешеше
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 8:45 pm

И китарата стана на парчета заедно с автомобила...Джени продължаваше да трепери,даже и да бяха на стабилна земя.Разни петна се вихреха пред погледа й,спомени...но все още не можеше да си спомни.
-Той...си отиде в ръцете ми...-накрая успя да промълви и стисна още по-здраво краищата на кимоното му.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 8:48 pm

- Някой ден..Ще го намеря за теб и ще ти го върна. Сигурен съм, че те чака в Света на душите. Там, където отиваме всички. Един ден ще го потърсим заедно там. А дотогава ще трябва да си го спомниш и аз да те пазя
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 8:54 pm

Подсмръкна няколко пъти,преди да се предаде и да избухне в сълзи,прегръщайки го по-силно.Онази празнота...обратно в болницата...сякаш успя да я погълне само за миг и сега тя не можеше да се сдържи,просто не можеше.
-Благодаря ти...не познавам много хора...или...шинигамита,но сигурно ти си един от най...
-Слабите?-шофьорът реши да се завърне за неубитата си плячка...е,щеше и така да се оправи.-Даже не успя да усети,че не съм човек...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 8:58 pm

- Сигурно трябва да ти благодаря за обучението, все пак - вдигна глава Муртаг спокойно. Да, не се признаваше за силен. Изобщо...Беше шинигами от два три месеца все пак. Беше просто един офицер, нуждаещ се от мисия, за да надобрее. Да, можеше да призове най-силната техника за едно шинигами..Но беше малко зле с това срещу кой да се бие, изглежда. - Вече ще знам че хората, които смятам за потайни всъщност не са хора.
Хвана дръжката на катаната, която му отвърна проблясвайки в розово отново
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 9:06 pm

-И явно си и толкова обучен...-поклати глава онзи.-Не знаеш ли,че шинигамитата,които се опитват да си спомнят нещо,просто изчезват?
Махна с ръка във въздуха,да изглежда по-изразителен,уж...
-Ей така...изпаряват се.Играеш си с огъня и то само заради това момиченце.
-...А-аз?-Джени се опита да се дръпне,но Муртаг държеше здраво.
-Оооо,но ти не знаеше ли?Колкото по-дълго стои покрай теб,толкова повече ще започне да изчезва.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 9:12 pm

- Разбира се. Аз и никой друг избрах да дойда тук. Аз и никой друг избрах да помогна на това момиче да намери миналото си. Дори да се наложи аз да изчезна. Каквото и да се случи. Беше мой избор.
Бяха му предложили да избере да се включи към екипа за защита...Но беше отказал. Кой ли не се беше опитал да го отклони. Но беше го решил и не беше смятал да се откаже. Не го беше сторил.
- Плюс това шинигамито не изчезва просто така - усмихна се след малко, много добре си спомняше думите на един от капитаните. Онзи, който единствен от всички беше му позволил от първия път да дойде. Той беше го предупредил. - Дошъл си да я накараш да се отчая или какво?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 9:20 pm

-Честно казано отначало си мислех да я убия така с тази...катастрофа...-думата я накара да се изприщи.-И после да си хапна една вкусна душа.Но...
Погледна я,тези празни очи...тези празни,но гладни очи...
-Да видиш душичка като нея да плаче...да усетиш сълзите й във въздуха...това подлудява такива като мен от глад,защото тогава са най-вкусни!
Кога се озова до тях,кога успя да я изтръгне от шинигамито,не се разбра.Но беше още по-бърз и от предишния и сега притискаше края на черните си нокти към гушата й:
-Мръдни...и тя си заминава.И не се опитвай да направиш нещо умно с тая катана,по-бърз съм от предишния,ще реагирам навреме.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Sponsored content





Повярвай в мен[историята] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повярвай в мен[историята]   Повярвай в мен[историята] - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Повярвай в мен[историята]
Върнете се в началото 
Страница 5 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: RP-zone :: Rollplay Games-
Идете на: