Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Я,че изненада!

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 7:43 pm

-Мъртъв?-малката усмивка,когато отново беше прегърнала муцуната на Винр, изчезна.-В какъв смисъл...мъртъв?
Очите й застрашително започваха да блестят,отново,но тя нямаше нищо да му направи...не искаше,попринцип не е искала да му прави нещо,но вече даже не го възприемаше като някакъв досадник...ами...някой като нея.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 7:48 pm

- Опитвам се да ги накарам да видят, че аз и той не сме еднакви. Не възприемам това, че ме сравняват с него. Ние никак не си приличаме, освен, че сме много устати от време на време. Не мога да го върна, защото никой не би ми позволил да отида там...Нито на друг без позволение на едно летящо досадниче. Затова е по-добре да ни разграничават. А за да накараш ездач да повярва, че някой го няма в даден момент е по-добре да му кажеш, че е мъртъв.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 7:54 pm

-Няма...го?
Стисна здраво полите на роклята си,че чак проби плата с нокти.Сведе глава,от както отвори очи не се беше чувствала толкова безполезна...Искаше да разкъса много повече от плат,пожела да се накаже,защото знаеше...знаеше,че тя беше виновната.Ако всичко това не се беше случило,сега щяха да стоят обратно в къщичката,щяха да ядат ябълки,щеше да го събужда с помощта на онази тояга...И сега сигурно Ризел не искаше да я погледне.Тя вярваше в любовта й,но това,което Джени й беше отнела беше прекалено,за да не може да се забележи...
-И сега какво...?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 8:01 pm

- Ще се надявам хлапето, което пърха наоколо да дойде. То ще даде портал с който някой да отиде да го върне. Вече разбирам, че не е толкова хубаво да стоя за постоянно. Затова я търся, обаче тя ме отбягва. Все някога ще се появи.
Искаше или не тогава щеше да бъде принудена да даде път. Малко по малко трудностите ставаха все повече. Не можеше да се справи сам...Вече го знаеше. Макар че ако той се върнеше отново щеше да се държи лошо...Беше му в природата. Нали беше лошата му част.
- Така че когато тя дойде можем да го измъкнем без проблеми, но проблемът е как да я накарам да се покаже
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 8:08 pm

-Не знам...-повдигна поглед нагоре,не смееше да попита за повече подробности,пък и не искаше да знае...искаше само той да е тук.-Но първо не можем да отидем там в такова състояние.Погледни си ръката.
Даже не го попита,хвана го внимателно за китката и тръгна нататък към дърветата,където предполагаше,че щеше да намери вода.Снеговете скоро се бяха стопили,все някъде щеше да има...
-Хайде,Винр...да си вървим.-погали внимателно дракона,махна с ръка в посока дестинацията си и продължи напред.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 8:17 pm

Драконът кимна като се поизправи отново, за да огледа да не би случайно на някой да му беше хрумнало да ги види от близо...Докато Даедел отново си мърмореше под носа неща от рода "Ти пък, ръката ми, било е и по-зле", макар че подарената му магия от това глупаво място също наболяваше, ама нямаше как да се превърже освен ако не помолеше Лука да го стори с зъби...По-добре да го оставеше да зарастне
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 8:25 pm

-Това ще го приема като "Благодаря." в тъмен стил.Дали и аз трябва да започна да говоря така...-реши да го спести,Винр не беше заслужил по никакъв начин двама досадници да се инатят на главата му.
Няколко дървета и намери това,което й трябваше.Бързо го бутна да приклекне пред малкото езерце,докато тя самата се опитваше да откачи проклетото черно було...май щеше да се наложи да ограби някого,не можеше да тръгва да се бие така.Накрая успя да махне нещото от главата си и започна с ноктите да разкъсва материята на няколко парцала.След минутка-две вече грижливо увиваше ръката му с мокри парчета плат.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 8:35 pm

- Можехме да го пропуснем...Както и да е, по-добре е да се науча да не мърморя, нали?
"Да, съсредоточи се в намирането на Нати-ал" изръмжа му Винр, още леко сърдит от това, че го бяха накарали да изпепели ръката на живо същество, още повече на вид стопанин.
- Я стига, глупости. Тя сама ще дойде. Надявам се никой друг да няма нужда от превръзки?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 8:39 pm

-Аз съм добре,ако това питаш...ще потърся малко билки и за раните по Винр.Какво са ти направили?-вдигна глава към дракона,когато завърза превръзката и реши да остави онзи да си дрънка.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 8:41 pm

"Просто искаха да ме задържат с вериги. Ако не беше Лука можеше и да успеят, след като подивея да стана на яхния"
- Винр, хората не ядат дракони. - не си спомняше поне...Можеше да има и такива де
"Вярно?Брей, мислех че господарите са опитвали"
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 8:47 pm

-Гледайте да оживеете,докато се върна,тогава...
Трябваше да побърза,скоро щеше да се стъмни и въпреки,че изобщо не се съмняваше,че който и да я види ще избяга,не беше много разумно да се лута насам-натам в тъмното.Просто няколко билки...Щом изчезна от погледа им,изведнъж кръстчето сякаш се съживи и я затели напред.Не знаеше защо толкова страстно защитаваше това бижу,просто го правеше...като инстинкт,май й бяха набутали някой друг навик в системата.Реши да го послуша,като забърза крачка...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 8:52 pm

- Разбира се...Ще те наблюдаваме - усмихна се господаря, докато събличаше палтото и го оглеждаше...По дяволите, беше си съсипал любимото. Ако Муртаг се върнеше щеше да има да дрънка...

Междувременно хихикащото се тихо ангелче в дърветата се скри и полетя нагоре със същия тих смях. Живия свят беше наистина забавен. И любопитен. Един от онези, които често я следваха "кацна" на едно дърво и въздъхна стискайки дръжката на катаната.
- Аксо ви видят, принцесо... - тихичко предупреди, но тя не го чу, гмуркайки се надолу да подслушва още
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 9:02 pm

-Накъде ме водиш?-прошепна тихо,вече наистина се отдалечаваше.
Сякаш я беше чуло,бижуто спря да свети и падна обратно върху гърдите й.Джени се огледа,не виждаше нищо специялно наоколо...Освен билката,която й трябваше.Изтича до растението и понечи да го откъсне,когато то отвори чашката си и избълва някаква странна светлина...същата,с която светеше преди малко кръстчето.
-Здравей...Джени.-топлият глас на жената пред нея успя напълно да върне кафевия цвят в очите й...
Сягаш гледаше себе си преди,но косата й беше вързана на плитка...
-Елоре...-не смееше да я нарече мамо,срамуваше се да изрече тази дума и щеше да бъде абсолютно същото и при Ризел.
Образът леко се размъти,скоро щеше да изчезне,тя знаеше...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 9:07 pm

- Ей, Винр...Чуваш ли нещо?
"Не, а ти?"
Лилавокосия се отказа от мръщенето и облече палтото замислено, после се изправи. Нямаше да е лошо да помоли Лука да потърси нещото, което беше нужно, за да върне другия бърборко. Лука нямаше нужда от обяснения, защото изчезна веднага след като Даедел си го беше помислил.

Ангелчето беше последваното от вълка, но това не я уплаши много. Имаше разрешение да отвори портал, ако го пожелаеха...Но първо искаше да си поиграе с тях, за да я хванат. Обичаше гоненицата. За шинигамито обаче не беше точно така, той се намръщи, махна русата коса от лицето си и отново стисна катаната
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 9:24 pm

-Малей,колко сериозна си станала...-Елоре се плесна по челото,докато едва се сдържаше да се разсмее.-С баща ти веднъж се бяхме обзаложили каква ще станеш...по-сериозничка или малко по така...да не ти пука много.Той спечели сякаш.Ама не е честно,той има пръст в цялата тази рабо-
Млъкна,когато видя мрачния й поглед.Май беше започнала да се бута надълбоко,а можеше да разгадае нрава на момичето.
-Добре,добре,задръж ме жива...-ама тя беше мъртва.-Още няколко мига,имам да ти казвам нещо важно!
Изражението й леко омекна в знак,че ще я изслуша,но си остана мълчалива.
-Хвани тъмнината в ръцете си,открадни си една звезда и потопи това в адски огън...и ще получиш инструмента към победата.
И се изпари с усмивка...Просто изчезна.За миг Джени се изкуши да й каже да остане,но знаеше,че нямаше да стане,колкото и да се молеше.Така че блъсна мъката дълбоко навътре и откъсна билката,както и останалите около нея,които мистериозно се бяха появили след като Елоре си тръгна.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 9:31 pm

"Хей Даедел, ти сериозно ли искаш да го върнеш всъщност?"
- Я млъкни - изръмжа му в отговор. От къде пък да знаеше?Първо на първо никога не бяха искали него, та да той да иска някой да се върне, нали...Дори последните думи които си беше разменил с брат си преди години пак не бяха особено красиви. - Защо трябва да споделям мислите си с теб...
Докато с интерес следеше опитите на Лука да се доближи до Нати-ал, но безуспешни. Пък и онзи глупак на дървото някъде там се беше намесил и дори да бяха невидими сякаш можеше да чуе ударите на катаната в кората на дървото от време на време, опитвайки се да удари вълка
"Би трябвало"
- Ти не си Торн, значи няма какво да се месиш. Чакай си мирно и тихо билките
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 9:38 pm

-Ти се научи как да се държиш.-бутна го леко с крак,а той стоеше доста застрашително до езерцето.-Може да не е твоя дракон,но е моят.
Беше откъснала вече листчетата,които и трябваха,и вече се заемаше да изстиска сока от тях.Започна внимателно да маже Винр,хвърляйки настрани по някое листо,което се беше закачило за раната.Раните бяха големи колкото главата й,но тя си имаше достатъчно билки...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 9:43 pm

- Ти не ме обучавай, докато успееш току виж Муртаг се върнал - заклати глава Даедел и за всеки случай се поотмести от мокрото... - Хората които са си загубили драконите никога не могат да се доверят на чужд така или иначе. Ето още една причина да мърморя срещу него.
"Сър не мога" изръмжа в главата му Лука след миг, като въобще не му пукаше кой го чува и кой не.
"Доведи го наблизо, накарай го да се покаже. Искам да видя какво толкова харесвам аз в едно шинигами, че да стана наполовина такова"
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 9:54 pm

-Готов си.-потупа го по крилото.-Това трябва да подейства и много скоро ще си като нов.
Все още мислеше над посланието,което й беше пратено...не можеше много добре да го разбере...Да хване тъмнината?Да си открадне една звезда?Какво значеше това и изобщо беше ли възможно да направи всичко това...май Нитара й беше изпратила нещо да я тормози като за 'Довиждане'.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 10:00 pm

Той изръмжа в знак на благодарност и отново се отърси, за да е готов да лети, ако се наложи. Чудеше се дали можеше да върне услугата...Надяваше се, че да.
- Сега нали мога да го изям? - промърмори отново Даедел, като си изпроси едно побутване от опашката.
"Внимавай да не е пак силно, че ще влезеш в замъка доста лесно"
Зад тях храсталаците прошумоляха, но не излезе никой друг.
- А, приятелят на Муртаг от оня свят си играе с Лука на криеница...Да не ги притесняваме
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 10:06 pm

-Какво?!-как можеше да взема това толкова...несериозно?!-Къде?!
Не виждаше никой,което я накара да се притесни съвсем.Погледна към Даедел за помощ:
-Ами ако това ни помогне да я привлечем към нас?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 10:13 pm

- Трябва да вземем шинигамито за заложник ли? - може би това щеше да му върне любопитството, ако се окажеше отговор "да". Е, ако тези хора лесно се дразнеха, нямаше проблем...
Храстите спряха да шумят, а пък някой пристъпи в езерцето от другата страна. Лука също се появи ръмжейки, очаквайки някакъв вид заповеди какво да прави със съществото, което само той виждаше, понеже можеше да вижда духов и разни подобни.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 10:18 pm

-Откъде да знам,ти явно си по-информиран от мен!-облещи му се насреща,искаше да знае какво да прави,а не да стои така и да не вижда проклетия натрапник.-Айде ти измисли нещо!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 10:30 pm

Даедел се отлепи от дървото и пристъпи напред. Онзи явно се беше обърнал и към тях...Сигурно държеше оръжие...
- Ей ти, ще ти е приятно ли да говориш с някой, който не виждаш?Не мисля, че изглеждаме толкова зле, че да не смееш да ни погледнеш в лицето.
Тишина. Естествено.
"Никой не ми е заповядал да се показвам на непознати" звучеше някак тревожно...
- Да, но все пак искаш да защитиш ангелчето, нали?Можем да се бием официално...Да поговорим поне. Поне името ти? - можеше да продължи и да започне да дразни, но онзи сигурно познаваше навиците му, защото постепенно се образуваше образ. Беше висок, изглеждаше разтревожен и беше рус. Беше облечен в обикновеното черно кимоно и държеше наистина меч.
- Лейтенант на трети отряд, Кира Изуру. - представи се, макар че доста ясно стисна катаната, готов за нападение
- Не знам какво е отряд, но...Радвам се да те видя - отбележи ухилвайки се господаря
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 10:36 pm

Май имаше само нокти...Онзи 'инструмент към победата' задължително трябваше да бъде меч,защото изпитваше огромна нужда от оръжие в момента.Един стар отракан меч си беше останал обратно в онази къща,която някак не можеше да нарече дом...
Така че застана в позиция,готова да напада или защитава,все едно.Искаше да си изкара нервите на някого,не беше успяла напълно да задоволи желанието си,когато успя да надере Веретанна съвсем леко.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Sponsored content





Я,че изненада! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Я,че изненада!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Малки царства :: Маг'атор-
Идете на: